• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#24
Pierwsze Volvo w barwach Marlep Transu jest ciekawym rodzynkiem ze względu na polski akcent, detale i malowanie kabiny które mi wpadło w oko. Pisanka z MoDo może się podobać lub nie, ale warto ją posiadać bowiem poloników za wiele nie ma. Natomiast Duńskie Scanie są dla mnie wisienka na torcie, nie dość ze auta 1:1 w tych barwach mi się podobają to i modele są szczegółowo odwzorowane - zazdroszczę Ci ich.
 

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#28
Jakość 1 zdjęcia zabija. Jest doskonałe! I tak jak nie podobał mi się zbytnio MPI z Rosnera, bo uwielbiam SK, tak po tej focie muszę go zdobyć, definitywnie.
 
Reakcje
10.796 67 1
#34
Rosnery zawsze mi się podobały i muszę powiedzieć że też bym z chęcią u siebie widział .
Scania INTEROVO tez jest fajna i mi się podoba . Model tym bardziej wart uwagi że można je w naszym kraju spotkać .
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki