• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
Jeszcze nie jeździły po torach. Makiety brak, a na rozłożenie torów jeszcze przyjdzie pora. Póki co mało wolnego czasu, dlatego co do właściwości jednych kilka słów później. Co do wykonania - naprawdę świetna robota, bardzo dobre malowanie, oznaczenia bardzo czytelnie i dobrze naniesione. Jakość wykonania na najwyższym poziomie.
 

piterson

Znany użytkownik
Reakcje
61 0 0
Długo się zastanawiałem czy kupować set od Roco czy ten co Ty. Ostatecznie wygrało u mnie Roco, ale bardzo jestem ciekaw co się lepiej prezentuje :) ?
 

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
Długo się zastanawiałem czy kupować set od Roco czy ten co Ty. Ostatecznie wygrało u mnie Roco, ale bardzo jestem ciekaw co się lepiej prezentuje:) ?
Przydałoby się jakieś porównanie z tym, że nie posiadam zestawu Rocowskiego, a Ty Jaegerndorfer. Pozostaje tylko spotkanie przy piwku :gwizd: i porównanie obu wypustów.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.412 463 29
Bardotka - klasyka czeskich kolei
Czeski skład został doposażony w części dodatkowe. 163 od MTB wygląda jeszcze lepiej
W obu modelach dość abstrakcyjnie wyglądają przewody ogrzewania elektrycznego, urwane na zgarniaczach. W rzeczywistości przewód wychodzi spod czołownicy i jest zakończony wtyczką, zawieszoną w uchwycie koło zderzaka gdy nie jest wpięty w gniazdo w wagonie.

IMG_1272.jpg
 

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
497 20 1
W obu modelach dość abstrakcyjnie wyglądają przewody ogrzewania elektrycznego, urwane na zgarniaczach. W rzeczywistości przewód wychodzi spod czołownicy i jest zakończony wtyczką, zawieszoną w uchwycie koło zderzaka gdy nie jest wpięty w gniazdo w wagonie.

Zobacz załącznik 476336
Poprawione od paru godzin, wraz z wymianą przewodów na te od 112A Robo.
1494015972211.jpg
 

KacperET22

Znany użytkownik
Reakcje
458 1 0
O takim składzie to ja już od małego marzyłem, a marzenie się spełniło i jest
:

x.jpg
y.jpg
z.jpg

Jeszcze tylko czekam na 120A na podmianę za wagon serii B10nou.

PS Przepraszam za jakość...
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki