• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Jak na nieco ponad dwa miesiące zbierania to kolekcja jest imponująca. Jedyne czego mogę zazdrościć to możliwości finansowych. :podstepny::)
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Pochwale się bo już jest czym, zacząłem zbierać modele pod koniec stycznia tego roku, kiedy to wymieniłem około 30 starych wagonów z lat dzieciństwa za 2 wagony Rivarossiego i się zaczęło...Jako, że zawsze uwielbiałem osobowe PKP, poszedłem właśnie w tą stronę. Niestety mam problem z doborem lokomotyw do wagonów, nie bardzo się w tym łapię, więc jakby komuś się chciało mi pomóc to byłbym wdzięczny :) Do piętrusów i bonanz Poznańskich chciałem kupić "czekoladę" ale doczytałem, że te się raczej nie spotkały...strasznie to dla mnie zawiłe, do tej pory byłem prostym budowniczym modeli RC i nie musiałem zwracać uwagi na takie rzeczy :)
Zobacz załącznik 471179 Zobacz załącznik 471180 Zobacz załącznik 471181 Zobacz załącznik 471182
Zobacz załącznik 471209 Zobacz załącznik 471185 Zobacz załącznik 471183 Zobacz załącznik 471186 Zobacz załącznik 471187 Zobacz załącznik 471188 Zobacz załącznik 471189 Zobacz załącznik 471190 Zobacz załącznik 471191 Zobacz załącznik 471192 Zobacz załącznik 471194 Zobacz załącznik 471195
Generalnie modelarze dzielą się na kilka grup ja ich nie będę przytaczał. "JA" się bawię przydziały i rewizję mnie nie kręcą mieszam wszystko co mi błyszczy w oku i jak na razie wychodzi mi jak wychodzi a nie wszystko złoto co się świeci :) Pozdrawiam i gratuluje kolekcji i zapraszam na moją stronę.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.495 33 0
Pochwale się bo już jest czym, zacząłem zbierać modele pod koniec stycznia tego roku, kiedy to wymieniłem około 30 starych wagonów z lat dzieciństwa za 2 wagony Rivarossiego i się zaczęło...Jako, że zawsze uwielbiałem osobowe PKP, poszedłem właśnie w tą stronę. ....
No witaj na naszym skromnym forum ;) Widzę że chyba zamiast 30 starych modeli PIKO z lat dzieciństwa sprzedałeś jeszcze jednego dobrego Trucka RC w 1;14 :) Gratuluję kolekcji ;) Ja po 20 latach zbierania nie mam nawet 1% tego co ty. BTW. Może mi przekażesz 1% swojej kolekcji w ramach końca rozliczenia roku podatkowego :)

do tej pory byłem prostym budowniczym modeli RC i nie musiałem zwracać uwagi na takie rzeczy :)
No nie bądź taki skromny.
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
656 29 5
A tymczasem wielkanocny zajączek przyniósł mi nowego członka rodziny:D
450.jpg

Bliźniacy razem:
450488.jpg

A tu cała rodzina na zdjęciu grupowym:
sm.jpg

Jedna 433 miała być na ewentualną zamianę za 450, stąd też dubel w mojej kolekcji
 

tkt2

Aktywny użytkownik
Reakcje
70 0 0
To i ja pokażę mój tabor;)
1x ROCO 63259
1x ROCO 76680
1x ROCO 64560
1x ROCO 64561
1x Fleischmann 506112
1x Fleischmann 506212
2x Fleischmann 506312
Zaczęło się od zakupu TKt2-59 w listopadzie 2015...
Za tydzień Parada Parowozów więc coś jeszcze tam kupię;)
 

Załączniki

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
656 29 5
Kolekcja dwa pięterka wyżej to same modele produkcji Schlesienmodelle? Mogłbyś pokazać powiększenie dolnego zdjęcia, gdzie stoją wszystkie?
Tak, tam stoją same miniatury od Schlesienmodelle. Od lewej 527, 539 evn, 516, 433, 433, 488, 450. Żółtych czół nie zbieram. Co do powiększenia, mogę wrzucić zdjęcia w parach - cargo, ic, denaturaty.
 

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
Tak, tam stoją same miniatury od Schlesienmodelle. Od lewej 527, 539 evn, 516, 433, 433, 488, 450. Żółtych czół nie zbieram. Co do powiększenia, mogę wrzucić zdjęcia w parach - cargo, ic, denaturaty.
Śliczne modele. Co do żółtych czół i zielonych, to akurat odwrotnie niż ja :). Poprosiłbym parę zdjęć cargo i denaturat, szczególnie denaturat - barw IC nie mogę znieść nawet w skali 1:1 :(.
 

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
Tak, dzięki. Najbardziej mi się jednak podobają 488 i 450, czyli tzw. denaturaty. Jeśli będzie okazja to do żółtych mord sobie jeszcze taką zamówię. Kolekcja super. Trzymajmy kciuki żeby ta firma wstała na nogi jak najszybciej, bo to jest poziom szwajcarskich firm z górmej półki w cenie dla nas.
 

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
656 29 5
Tak, dzięki. Najbardziej mi się jednak podobają 488 i 450, czyli tzw. denaturaty. Jeśli będzie okazja to do żółtych mord sobie jeszcze taką zamówię. Kolekcja super. Trzymajmy kciuki żeby ta firma wstała na nogi jak najszybciej, bo to jest poziom szwajcarskich firm z górmej półki w cenie dla nas.
Polecam! Bardzo fajne modele i chciałbym móc kupić następne :).
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki