• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Intruz

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
557 6 1
Tak, to BRAWA 48351, model sprzed kilku lat, mi udało się go dorwać w jakimś komisie sklepu modelarskiego. Wypuścili jeszcze nr 48350 z Opola, ale nieosiągalny nawet na ebayu :(
 

suchoj

Użytkownik
Reakcje
12 0 0

Załączniki

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
497 20 1
Nie wiem czy mam prawo się wypowiadać w obliczu tylu mistrzów na forum, ale...
Nie podoba mi się. Najlepszym sposobem jest znaleźć sobie zdjęcie oryginału i wzorowanie się na nim, tutaj wygląda jakbyś losowe miejsca przejechał ciemnoszarym i to wszystko... Tabor najbrudniejszy jest w okolicy podwozia, dachu i przy jakichś zagłębieniach, a u Ciebie najbardziej uwalone są płaskie powierzchnie burt.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.618 107 12
Kolega powyżej ma rację. Wklep w wyszukiwarkę BR204 DB i przełącz na zdjęcia i tam zobaczysz jak trudno będzie znaleźć coś tak upaćkanego. Ktoś mądry kiedyś napisał na tym forum nt patynowania że często jest tak że jeśli uważasz że już wystarczy brudzenia to znaczy że przypudrowałeś ciutkę za mocno i musisz się wrócić o jedno bądź dwa "machniecia pędzla" wstecz. Zmyj to i zacznij od zacieków na "połączeniach" i pobrudź wózki. Później dach itd.

Za parę tygodni bądź lat spojrzysz na to zdjęcie i uświadomisz sobie że mieli koledzy rację. Ale ten tylko się nie kto, co nic nie robi. Więc do dzieła:)
 

suchoj

Użytkownik
Reakcje
12 0 0
Dziś dotarł do mojej szopy pierwszy Fiacik z dekoderem dżwiękowym.Oczywiście IV epoka. Z powodu braku TKt48 odrazu został podczepiony pod skład warszawskich ryflaków :) i ruszył do ciężkiej pracy która trwała do nocy;)
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki