• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

michu88

Aktywny użytkownik
Reakcje
658 29 5
a tu moja propozycja wykorzystania "denaturatu" od Schlesienmodelle. Na czele EP07-450, następnie wagon IC Tillig 74837 przydział Szczecin, kolejno dwupak od Tilliga 501537 Szczecin i Warszawa Szczęśliwice, na końcu zaś mamy jedynkę od Robo (przydział Szczecin). Co ciekawe każdy z tych wagonów rewizją pasuje do tej lokomotywy, gdyż została ona przemalowana w szaro-niebieskie barwy IC we wrześniu 2012 roku, z kolei wagon Robo datowany jest na sierpień tego roku. w tle widać towarowy skład 13 węglarek od Tilliga i Roco, każda z innym numerem bocznym. Za jakość przepraszam, ale nie ma dziś pogody do zdjęć.
sm.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Dawno nic nie pokazywałem w tym temacie i trzeba to trochę nadrobić. Dziś pudełkowa wersja ROCO-wskiego Ty2-1082.

IMG_0882.jpg
IMG_0885.jpg
IMG_0886.jpg
IMG_0890.jpg
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
@Mafo, gdzie nabyłeś tego Teigreka?
Dotarł do mnie wreszcie Wars (żonka na geburtstag kupiła). Poniżej, z kolegami :)
Uchwytów przy drzwiach nie wklejasz? Jeśli wkleisz to jeśli wagon będzie wędrował do oryginalnego opakowania - proponuję usunąć nieco styropianu z tego pudełka, bo ono nie przewiduje uchwytów w wagonie w stanie wklejonym (takie partactwo TILLIGa). Ja kiedyś tak je połamałem z jednej strony. Na szczęście dali ich więcej. Są bardzo smukłe i cieniutkie.
 

Intruz

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
557 6 1
To prawda, ale gdzieś musieli skitrać napęd... w oryginale jest tam przedział bagażowo-pocztowy, więc mimo wszystko można przymknąć na to oko.

Generalnie udało mi się skompletować już 2 pociągi osobowe i 2 towarowe z ŚKG:

E91 (Trix) + brankard (Breslau Mochbern) + 2x chłodnia + 2x Dresden + 2x Oppeln + 1x G10 + 3x Om Konigsberg + 2x Rr Stuttgart

E95 (Brawa) + 11x OOt

ET89 (Brawa) + bagażowy i 3 doczepy

ET833 (Trix) + chłodnia KPEV

Wszystkie wagony z Brawy; zastanawiam się nad ostatnim połączeniem, ale mam gdzieś zdjęcie ET87 z doczepionymi Donnerami, więc i chłodnia mogła się teoretycznie przyczepić ;)
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki