1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Betonowy słup sześciokątny - test

Dyskusja w 'Makieta i moduł' rozpoczęta przez użytkownika OMKIA, 28 Lutego 2015.

1. benek

benek Użytkownik

No... ciekawe czy teraz będzie zainteresowanie czy ponowne bzdurzenie, typu falka za mała,
    falka za duża i inne pierdoły, aby tylko zniechęcić producenta. ;)
    OMAK gratuluję słupa, rewelka. Mam nadzieję, że uzbiera się tych zamówień i produkcja ruszy
    Jestem pierwszy. Potrzebuję 5 szt., niewiele w stosunku o oczekiwanego zamówienia, ale dobre na początek :)

• Popieram Popieram x 1

2. Paweł R

Paweł R Znany użytkownik H0e

Nic nie widać na tym zdjęciu.

3. Iguanabrat

Iguanabrat Aktywny użytkownik

Bo trzeba kliknąć na zdjęciu

4. Paweł R

Nigdy bym nie zgadł, może jako trzeci zgłosisz swoją kandydaturę na forum ekonomicznym w Krynicy do tytułu człowieka roku, za tak trafną podpowiedź.
    Po kliknięciu obrazek się nieznacznie powiększa, jako oferta handlowa to nieporozumienie, nie każdy ma sokoli wzrok.

5. Iguanabrat

Iguanabrat Aktywny użytkownik

Pierwsze to :powiedz mi gdzie mam zgłosić dokładnie tą kandydaturę? Jakiś adres ? mail?Nie powiem gdzie ty byś mógł kandydować bo nie mam zamiaru dostać bana.....
    Po drugie to kup sobie lepszy monitor ,telewizor, albo może projektor. Bo ja to nawet na telefonie widzę.....

6. 14D40

14D40 Znany użytkownik

Jak się wstawi zdjęcie w pełnej rozdzielczości to lepiej widać.

1.jpg

• Super! Super! x 8
  7. Paweł R

Jesteś taki mądry to sobie znajdź adres katopisowkiej imprezy w Krynicy.
    Ależ powiedz gdzie mogę kandydować, bądź mężczyzną, miej jaja, nie wydmuchy,może byś mi nawet przylał, ale się spocisz, bana się boisz, żona Ci zabrania być aktywnym.
    Niczego sobie nie będę kupował, bo jak widać można zdjęcie wrzucić większe.

• Super! Super! x 1
  8. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

• Doceniam Doceniam x 2
  9. misiek57

misiek57 Aktywny użytkownik

Nic nie szkodzi, że się zdjęcia zdublowały. Pod adresem który, podałeś są sygnalizowane wszelkiego rodzaju nowości jakie pojawiają się na rynku polskich producentów oświetlenia. A tutaj jest właściwy temat dotyczący słupa określonej firmy

• Popieram Popieram x 4
  10. Jurek ST44

Jurek ST44 Znany użytkownik H0e

Na stronie OMAK był kiedyś cennik, teraz nie ma ?

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  11. arekBR

arekBR Użytkownik

Trzeba zapytać w mailu. Inne są ceny na rynek zagraniczny, a inne dla nas. ;)

Po paru latach szukania możliwości technicznych i materiałowych, nareszcie ci się udało OMAK.
    Pełen szacun! A nieoficjalnie mogę podać, że i kultowa opraw też pojawi się niedługo :D
    Jej opracowanie również czekało kilka lat na wykonanie.

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 3
    Ostatnio edytowane: 20 Sierpnia 2017
  12. Jurek ST44

Jurek ST44 Znany użytkownik H0e

ok, dzięki,

13. lulek

lulek Użytkownik

Widzę że jesteś dobrze poinformowany.

14. arekBR

arekBR Użytkownik

Jako stały klient, to i owo czasami się dowiem.;)

15. sroka

sroka Nowy użytkownik

Udostępnij