• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Betonowy słup sześciokątny - test

benek

Ostrzeżony
Reakcje
60 0 1
#41
Panowie jest możliwość ruszenia sprawy prezentowanego tutaj słupa. Ponieważ potrzebuję 10szt, dopytałem się u źródła co dalej w temacie. Żeby wszystko poszło, trzeba zebrać chętnych, aby zamówienie wyniosło minimum 50szt. Lampa z oprawą trapezową, grubsze przewody, kolor led do wyboru. Wersja słupa gładka. Cena za szt kompletnej lampy 25zł. Konkretne zamówienia kierować na OMAK. Jeśli uzbiera się w/w ilość, pójdzie zamówienie do podwykonawcy. Osoby, które będą akurat na Trybunałach, będą mogły organoleptycznie ;) obejrzeć wstępny prototyp na stanowisku Pana Roberta.
No... ciekawe czy teraz będzie zainteresowanie czy ponowne bzdurzenie, typu falka za mała,
falka za duża i inne pierdoły, aby tylko zniechęcić producenta. ;)
OMAK gratuluję słupa, rewelka. Mam nadzieję, że uzbiera się tych zamówień i produkcja ruszy
Jestem pierwszy. Potrzebuję 5 szt., niewiele w stosunku o oczekiwanego zamówienia, ale dobre na początek :)
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#45
Pierwsze to :powiedz mi gdzie mam zgłosić dokładnie tą kandydaturę? Jakiś adres ? mail?Nie powiem gdzie ty byś mógł kandydować bo nie mam zamiaru dostać bana.....
Po drugie to kup sobie lepszy monitor ,telewizor, albo może projektor. Bo ja to nawet na telefonie widzę.....
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#47
Pierwsze to :powiedz mi gdzie mam zgłosić dokładnie tą kandydaturę? Jakiś adres ? mail?Nie powiem gdzie ty byś mógł kandydować bo nie mam zamiaru dostać bana.....
Po drugie to kup sobie lepszy monitor ,telewizor, albo może projektor. Bo ja to nawet na telefonie widzę.....

Jesteś taki mądry to sobie znajdź adres katopisowkiej imprezy w Krynicy.
Ależ powiedz gdzie mogę kandydować, bądź mężczyzną, miej jaja, nie wydmuchy,może byś mi nawet przylał, ale się spocisz, bana się boisz, żona Ci zabrania być aktywnym.
Niczego sobie nie będę kupował, bo jak widać można zdjęcie wrzucić większe.
 

misiek57

Aktywny użytkownik
Reakcje
323 2 2
#49
Wstawiłem już tą fotkę w temacie POLSKIE LATARNIE POLSKICH PRODUCENTÓW - PRZEGLĄD . Także może nie ma co dublować tych fotek na forum. Wystarczy trochę poczytać inne tematy... ;)
Nic nie szkodzi, że się zdjęcia zdublowały. Pod adresem który, podałeś są sygnalizowane wszelkiego rodzaju nowości jakie pojawiają się na rynku polskich producentów oświetlenia. A tutaj jest właściwy temat dotyczący słupa określonej firmy
 
Reakcje
59 11 0
#51
Na stronie OMAK był kiedyś cennik, teraz nie ma ?
Trzeba zapytać w mailu. Inne są ceny na rynek zagraniczny, a inne dla nas. ;)

Po paru latach szukania możliwości technicznych i materiałowych, nareszcie ci się udało OMAK.
Pełen szacun! A nieoficjalnie mogę podać, że i kultowa opraw też pojawi się niedługo :D
Jej opracowanie również czekało kilka lat na wykonanie.
 
Ostatnio edytowane:

lulek

Użytkownik
Reakcje
89 4 0
#53
Trzeba zapytać w mailu. Inne są ceny na rynek zagraniczny, a inne dla nas. ;)

Po paru latach szukania możliwości technicznych i materiałowych, nareszcie ci się udało OMAK.
Pełen szacun! A nieoficjalnie mogę podać, że i kultowa opraw też pojawi się niedługo :D
Jej opracowanie również czekało kilka lat na wykonanie.
Widzę że jesteś dobrze poinformowany.
 

Podobne wątki