1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Betonowy słup sześciokątny - test

Dyskusja w 'Makieta i moduł' rozpoczęta przez użytkownika OMKIA, 28 Lutego 2015.

1. Zbyszek

Zbyszek Zajebistość roku

Nie sądzę, ten słup jest zbyt ''kultowy'', by nie był wdrożony do produkcji.
    Jak jeszcze dojdzie ''łezka'', to się zacznie szał.

• Popieram Popieram x 6

2. jafrap

jafrap Znany użytkownik

• Popieram Popieram x 2
  3. popowe

popowe Znany użytkownik

Jaką średnice ( po wierzchołkach ) ma ten słup w oryginale na grubszej oraz chudszej części?

4. lulek

lulek Użytkownik

Kultowy czy nie, brak zainteresowania, a na to się zanosi, spowoduje, że nie będzie opłacalny.
    Takie nieubłagane prawa rynku. :(
    Omkia, czy można prosić o jakieś zbliżenie słupa, obejmujące kawałek wysięgnika, głowicy
    i żerdzi? Z góry dziękuję. :)

• Popieram Popieram x 1
  5. Zbyszek

Zbyszek Zajebistość roku

Dziwne zjawisko z tym badaniem rynku, widocznie nowy trend. Ile to było badania rynku, chętnych etc, a potem ''wyszło jak wyszło'' czyli ''jak zwykle''?
    Jeśli chodzi o mnie to ja potrzebuję 5 szt. takich słupów, ale koniecznie z oprawą ''łezka'', bo w N. takie były na ładowni.
    Jeszcze chciałem dodać, że takie firmy jak Kluba czy Omkia ze swoimi wyrobami ''obronią'' się same.

• Popieram Popieram x 1
    Ostatnio edytowane: 12 Marca 2015
  6. OMKIA

OMKIA Gość

Proszę na życzenie :)

9m.jpg

• Super! Super! x 8
    • Doceniam Doceniam x 1
  7. mareknyc

mareknyc Aktywny użytkownik

Gdzieś można te produkty kupić płacąc paypalem?

8. jafrap

jafrap Znany użytkownik

Nię bądź takim pesymistą :podstepny:

9. TT88

TT88 Użytkownik

Omkia, pytanie standard, czy w TT też będzie?

10. OMKIA

OMKIA Gość

Oprócz wpisów na forum jest dużo zapytań na PW więc zainteresowanie jest. ;)

Kiedy słup zostanie wdrożony do produkcji, można zamówić jak do tej pory mailem.
    Opłata – tradycyjny przelew bankowy. Nie prowadzę sklepu więc opcja paypalem odpada.

Jest w planach, co prawda prototyp został wykonany, ale jego wygląd budzi jeszcze zastrzeżenia. :confused:

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 2
  11. mareknyc

mareknyc Aktywny użytkownik

Kiedy słup zostanie wdrożony do produkcji, można zamówić jak do tej pory mailem.
    Opłata – tradycyjny przelew bankowy. Nie prowadzę sklepu więc opcja paypalem odpada.

Nie trzeba mieć sklepu wystarczy mieć e-mail.Elvis oraz sawmodel pp przyjmują.

• Popieram Popieram x 1
  12. patryk70

patryk70 Aktywny użytkownik

Panowie jest możliwość ruszenia sprawy prezentowanego tutaj słupa. Ponieważ potrzebuję 10szt, dopytałem się u źródła co dalej w temacie. Żeby wszystko poszło, trzeba zebrać chętnych, aby zamówienie wyniosło minimum 50szt. Lampa z oprawą trapezową, grubsze przewody, kolor led do wyboru. Wersja słupa gładka. Cena za szt kompletnej lampy 25zł. Konkretne zamówienia kierować na OMAK. Jeśli uzbiera się w/w ilość, pójdzie zamówienie do podwykonawcy. Osoby, które będą akurat na Trybunałach, będą mogły organoleptycznie ;) obejrzeć wstępny prototyp na stanowisku Pana Roberta.

• Super! Super! x 8
    • Doceniam Doceniam x 2
  13. Paweł R

Paweł R Znany użytkownik H0e

Ale on jest gładki.

14. benek

benek Użytkownik

A to co miał być kudłaty. :ROFL: U mnie pełno tego stoi. Widziałem też wersję Kluby, ale to nie to.
    Toczone i na to naklejane blaszki trawione.

15. J1974H0

J1974H0 Znany użytkownik

Nie chodzi o to czy "kudłaty", czy też może włochaty.... ale o to, że te słupy miały chyba z tego co kojarzę fakturę (takie jakby poziome równoległe falki jedna nad drugą). Dla mnie to jednak i tak bez znaczenia bo w tej skali ich brak da się przeżyć. Zresztą nie wiem czy dałoby się je tak łatwo skalowo wykonać w H0 i czy wówczas nie było by więcej roboty (i cena słupa wyższa) aniżeli wątpliwe pocieszenie dla oka w związku z ich obecnością na modelu.

Ostatnio edytowane: 5 Czerwca 2017
  16. 43domek12

43domek12 Użytkownik

Jak wygląda część "podziemna"tzn.sposób montowania słupa do podłoża makiety?
    Czy są to same słupy przystosowane do montażu lamp,czy gotowe lamy uliczne/
    Ile "złociszy"kolega sobie liczy/sztukę?

17. Paweł R

Paweł R Znany użytkownik H0e

Do drugiego kolegi, jeśli tak to po co się męczyć w budowie jakichkolwiek modeli, skoro w zasadzie każdy efekt daje wątpliwe pocieszenie dla oka, zmiana świateł, waloryzacja, po cóż to wszystko, marność nad marnościami.

I dla Kolegi Benka, a u mnie pełno jest takich.

P1150215.JPG

P1150219.JPG

• Doceniam Doceniam x 1
  18. misiek57

misiek57 Aktywny użytkownik

Prośba do szanownej administracji o sprawdzenie przyczyny braku możliwości wstawienia fotek.

19. Ernest

Ernest Nowy użytkownik

Część podziemna widoczna w pierwszym poście, czwarte zdjęcie, strona pierwsza wątku ;)
    http://forum.modelarstwo.info/threads/betonowy-słup-sześciokątny-test.24853/
    Inne informacje również zawarte w początkowych postach.;)

20. tomlok

tomlok Użytkownik

1.jpg
    Od OMAK kultowy słup już z falkami, źródło FB :)

• Super! Super! x 4

Udostępnij