• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Betonowy słup sześciokątny - test

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#21
Nie sądzę, ten słup jest zbyt ''kultowy'', by nie był wdrożony do produkcji.
Jak jeszcze dojdzie ''łezka'', to się zacznie szał.
 

lulek

Użytkownik
Reakcje
89 4 0
#24
Nie sądzę, ten słup jest zbyt ''kultowy'', by nie był wdrożony do produkcji.
Jak jeszcze dojdzie ''łezka'', to się zacznie szał.
Kultowy czy nie, brak zainteresowania, a na to się zanosi, spowoduje, że nie będzie opłacalny.
Takie nieubłagane prawa rynku. :(
Omkia, czy można prosić o jakieś zbliżenie słupa, obejmujące kawałek wysięgnika, głowicy
i żerdzi? Z góry dziękuję. :)
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#25
Kultowy czy nie, brak zainteresowania, a na to się zanosi, spowoduje, że nie będzie opłacalny.
Dziwne zjawisko z tym badaniem rynku, widocznie nowy trend. Ile to było badania rynku, chętnych etc, a potem ''wyszło jak wyszło'' czyli ''jak zwykle''?
Jeśli chodzi o mnie to ja potrzebuję 5 szt. takich słupów, ale koniecznie z oprawą ''łezka'', bo w N. takie były na ładowni.
Jeszcze chciałem dodać, że takie firmy jak Kluba czy Omkia ze swoimi wyrobami ''obronią'' się same.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
O

OMKIA

Gość
#30
...... brak zainteresowania, a na to się zanosi, spowoduje, że nie będzie opłacalny.
Oprócz wpisów na forum jest dużo zapytań na PW więc zainteresowanie jest. ;)

Gdzieś można te produkty kupić płacąc paypalem?
Kiedy słup zostanie wdrożony do produkcji, można zamówić jak do tej pory mailem.
Opłata – tradycyjny przelew bankowy. Nie prowadzę sklepu więc opcja paypalem odpada.

Omkia, pytanie standard, czy w TT też będzie?
Jest w planach, co prawda prototyp został wykonany, ale jego wygląd budzi jeszcze zastrzeżenia. :confused:
 

mareknyc

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 8 0
#31
Kiedy słup zostanie wdrożony do produkcji, można zamówić jak do tej pory mailem.
Opłata – tradycyjny przelew bankowy. Nie prowadzę sklepu więc opcja paypalem odpada.


Nie trzeba mieć sklepu wystarczy mieć e-mail.Elvis oraz sawmodel pp przyjmują.
 

patryk70

Aktywny użytkownik
Reakcje
119 0 0
#32
Panowie jest możliwość ruszenia sprawy prezentowanego tutaj słupa. Ponieważ potrzebuję 10szt, dopytałem się u źródła co dalej w temacie. Żeby wszystko poszło, trzeba zebrać chętnych, aby zamówienie wyniosło minimum 50szt. Lampa z oprawą trapezową, grubsze przewody, kolor led do wyboru. Wersja słupa gładka. Cena za szt kompletnej lampy 25zł. Konkretne zamówienia kierować na OMAK. Jeśli uzbiera się w/w ilość, pójdzie zamówienie do podwykonawcy. Osoby, które będą akurat na Trybunałach, będą mogły organoleptycznie ;) obejrzeć wstępny prototyp na stanowisku Pana Roberta.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#35
A to co miał być kudłaty. :ROFL: U mnie pełno tego stoi. Widziałem też wersję Kluby, ale to nie to.
Toczone i na to naklejane blaszki trawione.
Nie chodzi o to czy "kudłaty", czy też może włochaty.... ale o to, że te słupy miały chyba z tego co kojarzę fakturę (takie jakby poziome równoległe falki jedna nad drugą). Dla mnie to jednak i tak bez znaczenia bo w tej skali ich brak da się przeżyć. Zresztą nie wiem czy dałoby się je tak łatwo skalowo wykonać w H0 i czy wówczas nie było by więcej roboty (i cena słupa wyższa) aniżeli wątpliwe pocieszenie dla oka w związku z ich obecnością na modelu.
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
0 0 0
#36
Jak wygląda część "podziemna"tzn.sposób montowania słupa do podłoża makiety?
Czy są to same słupy przystosowane do montażu lamp,czy gotowe lamy uliczne/
Ile "złociszy"kolega sobie liczy/sztukę?
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#37
A to co miał być kudłaty. :ROFL:
wątpliwe pocieszenie dla oka w związku z ich obecnością na modelu.
Do drugiego kolegi, jeśli tak to po co się męczyć w budowie jakichkolwiek modeli, skoro w zasadzie każdy efekt daje wątpliwe pocieszenie dla oka, zmiana świateł, waloryzacja, po cóż to wszystko, marność nad marnościami.

I dla Kolegi Benka, a u mnie pełno jest takich.

P1150215.JPG


P1150219.JPG
 
Reakcje
33 6 0
#39

Podobne wątki