• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z tematu "Nowości GPM" - dotyczy Nysy 520 - Dyskusja o wierności odwzorowania modeli

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#24
Na półkach i w gablotach zakrętów nie posiadamy.
...natomiast skąd wiesz kolego ,że u kogoś nie istnieją skrętne półki czy gabloty , cholera wie co i gdzie może posiadać ktoś ..
-lepiej (bezpieczniej) pisać (mówić) tylko w swoim imieniu .
...Mam dla Ciebie zadanie. znajdź użytkownika (samochodziarza) na naszym forum, który posiada skrętne półki. Powodzenia życzę.
Ja skręcałem swoje półki wkrętami, to chyba są skrętne, nie wiem bo już się pogubiłem :ROFL:
...skrętnych półek
.. nie mylić ze skręconymi...
A ja myślałem, że skrętne i skręcone to to samo, to jak ze Zbigniewem i Zbyszkiem... No tak... przecież nie każdy facet z widłami to Zeus czy k... Neptun Tak jakoś mi się przypomniało :ROFL:
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
#25
A ja myślałem, że skrętne i skręcone to to samo, to jak ze Zbigniewem i Zbyszkiem... No tak... przecież nie każdy facet z widłami to Zeus czy k... Neptun Tak jakoś mi się przypomniało :ROFL:
Myślę, że według naszego kolegi...nie.
Tak mi się wydaje. Patrząc na te sanki... skręcone, zakręcone... cholera wie.
 
OP
OP
H

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.963 6 0
#26
Tak. Zaczęliśmy przeróbki wszystkich naszych modeli, bo skrętna oś to jest ten element, który klasyfikuje grupy. No i wtedy wiemy czy na półce mamy modele czy zabawki.
.
Dla mnie model czy zabawka to to samo -liczy się dla mnie tylko orgazm wykonania i funkcji .
-apropo model # zabawka , przypominam ,że już kiedyś na tym forum powstało takie pytanie- czym się jedno różni od drugiego i odpowiedzi ( między innymi wasze to znaczy samochodziarzy) były wątpliwe, chyba nawet ten fragment został wyrzucony ze względu na zabuksowanie się w próbach zdefiniowania i wykazania różnic.
Odnośnie przerabiania na skrętne , to dziwi mnie jak można oferowaną taką możliwość przez producentów nie wykorzystać ? Nie zamontować ?
Dlaczego przerabiać?!
odp na pozost. Twoje pyt. póżniej..
 

Podobne wątki