• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Realistycznie drzewka

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Mój pierwszy "iglak" - niech będzie, że świerk (tak było napisane na opakowaniu trawki ;) ). 14,5 cm.
Fotki tylko dwie, bo światełko "wymuszone" ;) Trochę może niezbyt kształtny, może coś jeszcze.... W sumie miała być to tylko próba, bez malowania i takich tam, ale....
Pozdrawiam
Paweł
1.JPG
2.JPG
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Kilka ostatnich dni spędziłem na "próbkach". W sensie miałem kilka druciaków, zabezpieczonych CA, bez wykańczania pnia itp. spraw. Jedna z próbek szczególnie wydaje mi się godna uwagi. To próba "brzozowa". Jak napisałem, bez malowania, wykańczania itd. Materiał to drut nawojowy 0.18, trawa NOCH 07112 i posypka NOCH 07144. Ta akurat (próbka) wydał mi się naprawdę inspirująca
 

Załączniki

  • 194,3 KB Wyświetleń: 117
  • 205,7 KB Wyświetleń: 124
  • 206,1 KB Wyświetleń: 116

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Kolejna próbka. Oczywiście nie jest to "efekt końcowy". Zwykła skrętka pomalowana tylko po to, żeby zerknąć "jak to orientacyjne będzie się przedstawiało z białym". I jeszcze troszkę trzeba pozmieniać i poprawić w następnych ;)


5.JPG

Pozdrawiam
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
Troszkę żartem, troszkę serio...;) Rano wstałem i coś było inaczej... Dopiero jak zerknąłem dokładniej.... Chyba ciepła noc była...:niepewny:;):LOL: Materiał to owoce Woodland-a i drut nawojowy 0.18 oraz florystyczny 0.3mm. Farby Vallejo.
1.JPG

2.JPG

3.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 160
Techniki modelarskie 29
Techniki modelarskie 42

Podobne wątki