• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
Cieszy fakt iż kolejny polonik. Szkoda tylko że nr taktyczny wzięty z sufitu :mad:
Andrzej, sam jesteś z sufitu, z którego zresztą spadłeś na głowę (co już wiadomo, nie od dziś). Ciesz dalej oczy pokazywanymi tu na forum fikcyjnymi modelami służb mundurowych, przerabianymi bez żadnej dokumentacji, ani wiedzy na temat oznaczeń pojazdów służb mundurowych. :)

Przenieśli na Fiata Ducato czy coś tam z tej rodziny. Stoi z tyłu pod wiatą. Może teraz już ten numer jest na VW.:rolleyes:
Dzieci z wizytą u dębickich policjantów - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Piotrek, ten Opel i Fiat już są zezłomowane, ten VW T6 z Twojego linka, to jest T6, w katalogu jest wersja T6.1


Na zdjęciu w katalogu jest model na bazie VW T6.1 KM Policji Rzeszów nr rejestracyjny HPK D045.

Ostatecznie dokonałem zmian i model który się ukaże będzie z numerem B096 z KM Policji z Wrocławia, który będzie pasował do BMW 3-er B006 (nr katalogowy 945462) , który wcześniej wypuściłem. Jednak w Herpie już puścili ten katalog z tym co widać. Pierwotnie miały powstać 3 pojazdy tak jak w przypadku BMW.
097109a.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Andrzej, sam jesteś z sufitu, z którego zresztą spadłeś na głowę (co już wiadomo, nie od dziś). Ciesz dalej oczy pokazywanymi tu na forum fikcyjnymi modelami służb mundurowych, przerabianymi bez żadnej dokumentacji, ani wiedzy na temat oznaczeń pojazdów służb mundurowych. :)




Piotrek, ten Opel i Fiat już są zezłomowane, ten VW T6 z Twojego linka, to jest T6, w katalogu jest wersja T6.1


Na zdjęciu w katalogu jest model na bazie VW T6.1 KM Policji Rzeszów nr rejestracyjny HPK D045.

Ostatecznie dokonałem zmian i model który się ukaże będzie z numerem B096 z KM Policji z Wrocławia, który będzie pasował do BMW 3-er B006 (nr katalogowy 945462) , który wcześniej wypuściłem. Jednak w Herpie już puścili ten katalog z tym co widać. Pierwotnie miały powstać 3 pojazdy tak jak w przypadku BMW.
Zobacz załącznik 910671
Bez sensu srebrny i nowy !
Co to za miasto ten Wrocław , dlaczego nie Stęszew !
Lepsze by było stare T4 w longu !
Czemu nie Passat B3?
Znowu Polonik już ich za dużo Jest !
Nie no za taką kasę masakara !
........................................................... i mogę tak cytować tych wszystkich narzekaczy jeszczę godzinę conajmniej !!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
A tak na serio po prostu już zamówiłem i czekam :) ;)
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
1.950 133 7
Są dostępne dwie wersje P - podstawowa i S - specjalistyczna, powstały na podstawie aktualnie jeżdżących karetek.
Do obu modeli dodaję rejestracje do montażu (kalkomanie)
Witajcie, rzadko tu (w autach) bywam i wybaczcie moją niewiedzę, ale czym się różnią te wersje karetek? Która jest bardziej popularna albo inaczej częściej spotykana na naszych ulicach? Chcę przynajmniej jedną z nich kupić. Dziękuję.
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
ale czym się różnią te wersji karetek?
Nie mam modeli w ręku, ale z tego co widać na zdjęciach, to jedna jest z literką P, a druga z literką S. No i to jest w zasadzie jedyna różnica, jeśli chodzi o miniaturkę. W rzeczywistości karetki różnią się przeznaczeniem. Karetka z literką P jest zespołem wyjazdowym podstawowym, w którym jest obsada ratowników. Natomiast karetka z literką S jest zespołem specjalistycznym, w obsadzie którego jest także lekarz. Oczywiście różnią się także wyposażeniem. Więcej o rodzajach karetek możesz sobie poczytać tu-klik.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Uzupełniając wypowiedź Maćka, obie potrzebne i popularne. Bierz dwie bo za chwilę się skończą a kolejnego wypustu nie będzie.
 

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
1.950 133 7
Nie mam modeli w ręku, ale z tego co widać na zdjęciach, to jedna jest z literką P, a druga z literką S. No i to jest w zasadzie jedyna różnica, jeśli chodzi o miniaturkę. W rzeczywistości karetki różnią się przeznaczeniem. Karetka z literką P jest zespołem wyjazdowym podstawowym, w którym jest obsada ratowników. Natomiast karetka z literką S jest zespołem specjalistycznym, w obsadzie którego jest także lekarz. Oczywiście różnią się także wyposażeniem. Więcej o rodzajach karetek możesz sobie poczytać tu-klik.
Bardzo dziękuję za link. Wiele wyjaśnia. "Eska" to dawna "Erka". Dobrze wiedzieć.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Dopiszę że ambulanse różnią się też numerem bocznym "P" D01 110 i "S" D01 11, mają też różne rejestracje ;) Generalnie polecam te modele bo są wykonane bardzo ładnie i mają odpowiedniki w 1:1. Cena... no cóż, tanio nie jest ...i taniej już chyba nie będzie, takie czasy :cool: Pozdrawiam :)
 

Podobne wątki