• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
899 6 2
Tyle lat czekania na Wieltonowe detale w Herpach... No dobra, ważne że w końcu zrobili, mam też nadzieję, że boczne osłony będą fabrycznie w wersji zarówno do standarda jak i do megi ;)

No i w końcu też 15m naczepa w wersji mega, na żywo w DE widuję ich o wiele więcej niż standardów.
 

Simon2107

Aktywny użytkownik
Reakcje
160 1 0
Czy ma ktoś może fotę tego Dafa? Bo w firmie Templar European Logistics charakterystyczne jest to, że ciężarówki noszą imiona i nazwiska brytyjskich bohaterów. Nazwa Winston Churchill która widnieje na Dafie jest przyporządkowana do Volva fhIV. Także ciekawi mnie czy mamy do czynienia ze zmianą warty na nowszego konia czy z kolejnym herpowskim gniotem z kategorii fantasy.
 

Monster3

Aktywny użytkownik
Reakcje
355 1 0
Na pewno zainwestuję w Gulfa ale templariusz też korci :p. U mnie po okolicy kiedyś jeździł zestaw z naczepą wymalowaną w husarię ale ostatnio bardzo dawno go nie widziałem :(
 

Podobne wątki