• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny MTB - modele lokomotyw serii EU05/EP05

jacol_placol

Aktywny użytkownik
Reakcje
376 17 2
Rynna za kabiną.

Tu jest rynna prawidłowo.

Dobra nie ma co dalej opowiadać. Dla zainteresowanych, można wejść do wątku EP05 autorem jest chyba Pan Ludwik Igielski i popatrzeć na zdjęcia starej 05. Kończąc, 23 jest źle zrobiona po remoncie. Pozdrawiam.
 

Załączniki

rprail

Znany użytkownik
Reakcje
1.087 48 1
Dobra nie ma co dalej opowiadać. Dla zainteresowanych, można wejść do wątku EP05 autorem jest chyba Pan Ludwik Igielski i popatrzeć na zdjęcia starej 05. Kończąc, 23 jest źle zrobiona po remoncie. Pozdrawiam.
Dla mnie wogóle dziwne jest podjęcie przez kolegę tego tematu w tym miejscu. Skoro Roco wypuszcza Škode 44E i podobno skanowali EP05-22, to EP05-23, mimo to, że ogólnie prezentuje się znacznie lepiej od EU05-22, nie ma tu nic do rzeczy. Oczywiście w kontekście ewentualnego wzoru modelu będącego konkurencją dla EP05 MTB.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
H0e
Reakcje
7.785 134 3
No sorry, chyba jako klient mam prawo zareklamować niedziałający model EN57 za ponad 1600 zł? Czy nie, Panie Reschka?
Skoro napisałem reklamację mailem 5 marca i nie dostałem odpowiedzi, to zacząłem dzwonić. Na początku było "abonent niedostępny", potem włączała się poczta głosowa. No to rozumiem, że została droga pocztowa - list polecony z potwierdzeniem odbioru. A ponieważ ja nie umiem fachowo pisać takich pism to co złego że skorzystałbym z pomocy prawnika? Kilka razy korzystałem w podobnych przypadkach i sprawa była załatwiana pozytywnie...
Nie wiem, może mam coś z oczami ale wątek jest o MTB - modele lokomotyw serii EU05/EP05
tak wiec niech kolega @Arekmiz wytłumaczy mi co tutaj robią wpisy o sklepie SM z Rybnika?
 

Arekmiz

Znany użytkownik
Reakcje
1.378 144 0
Po prostu zapytałem (zaczynając od "apropos") czy ŚM odpowiada na maile i odbiera telefony. A potem się niepotrzebnie rozwinęło.

BTW. ŚM wysłał mi paczkę z nowym egzemplarzem EN57. Ponieważ wyjechałem na święta to dopiero jak wrócę będę mógł sprawdzić czy nowy egzemplarz działa OK i odeślę ten wadliwy do ŚM. Wtedy uznamy że reklamacja została załatwiona. :)
 

Podobne wątki