• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje amerykańce -Muscle&trucks

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#81
Cała czwórka świetnie się prezentuje. Oldsmobile muszę nabyć, bo jeszcze nie mam.
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#82
Maćku - kupuj ;)

W zasadzie z radiowozów, które ukazały się ileś lat temu i są lepiej wykonane niż gazetówki to w tym momencie wszystko co chciałem - mam.
Z poniższym BOS-em zeszło mi najdłużej, bo niemal dwa lata zanim ktoś wystawił na ebay, ale i on w końcu jest.
Teraz już tylko czekam na wydanie radiowozów Pontiaca i Buicka przez Goldvarga ...


DODGE MONACO CALIFORNIA HIGHWAY PATROL POLICE 1978 - NEO
FORD CROWN VICTORIA LTD POLICE CALIFORNIA HIGHWAY PATROL 1986 - BOS










 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#83
Rewelacyjne są te radiowozy. Dobrze, że nie zbieram policyjnych, bo byłbym w dołku finansowym. ;)
 

metall

Użytkownik
Reakcje
283 0 0
#84
Świetna jest ta seria . Nie kupuje na ebay'u ale ,mam nadzieję że trafia się na allegro.
A wracając do Galaxie jest piękny... chciałbym go mieć chociaż przez godzinę
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#85
Metall - na ebay spokojnie kupisz nawet od jednego sprzedawcy wszystkie modele z tej serii, a że to EU (Hiszpania lub Włochy) to problem z Vatem odpada.
Translator google też wystarcza - włoskiego nie znam ;)

Powiększyłem akwarium-gablotkę o miejsce na czterech czarnych bandytów:
Chevrolet Camaro Z28 1978 NEO
Chevrolet Camaro Z28 Road version 1969 SPARK
Pontiac Firebird Trans Am 1977 (Smokey and The Bandit) GREENLIGHT
Dodge Dart GTS 1968 - HIGHWAY 61




 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#86
Pięknie wyglądają stojące obok siebie te czarne dwudrzwiowe "mięśniaki" amerykańskie. (y) Podobają mi się. Bardzo ciekawa prezentacja.
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#89
Dzięki chłopaki.
Dziś dla odmiany coś z pchełek czyli skala N 1:160.
Naczepa typu Lo-boy firmy Showcase Miniatures z białego metalu; odlew dupy nie urywa, np bieżniki poniszczone.
W malowaniu wyręczył mnie kolega, u mnie brak czasu i aero do małej skali.
Na naczepie siedzi gotowiec Bulldozer D7 firmy Artitex oczywiście w skali N
PXL_20210629_165210530.jpg
Untitled 1.jpg
Untitled 2.jpg
Untitled 3.jpg
Untitled 4.jpg
fhf.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#91
Eee nie jest tak źle. GHQ też sprawia wrażenie badziewia. A ta naczepa nie jest dłuższa id GHQ? Na mojej spychacz ledwo się mieści.
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#92
Misiek!
Podejrzewam, że po prostu Twój spychacz jest jebitny ;)
Wymiary naczepy: długość całkowita 93mm a części załadunkowej 45mm. Sam spychacz ma 29mm.
Możesz zmierzyć swój zestaw?
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#95
Misiek - czyli jak podejrzewałem mój spychacz jest mały. Twój lepiej się prezentuje ;)
Tomek- nieee .... bronię się tylko jak mogę przed kolejną skalą w kolekcji ;)
 
OP
OP
cysior

cysior

Aktywny użytkownik
Reakcje
297 0 0
#96
Dziś świeżo upolowany Ford Ranchero GT 1972 (NEO) w rzadkim wypuście czarno-pomarańczowym.
W otoczeniu Forda Gran Torino 1972 (też NEO w rzadkim kolorze oliwkowy metalik) z którym ma wspólny przód, maskę. Oba to wielkie bydlaki zwłaszcza gdy sie je porówna do el Camino (Altaya)
El Camino niby jest kultowym muscle pick up'em, ale to wielki Ranchero ma piękne kształty - przynajmniej wg mnie.









 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
#97
El Camino czarny bajka, a z profilu to już w ogóle ponadczasowy. I jeszcze z tym dodającym dynamiki pasem. Super. Bardzo popularne wśród Meksykanów, swoją drogą konstrukcja chyba jedyna tego typu na świecie, 2 miejsca i paka, a jednak nie pick-up tylko bardziej sportowiec. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 1
Skala 1:43 6
Skala 1:43 13
Skala 1:43 104
Skala 1:43 24

Podobne wątki