• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Model EN57 ROBO - nasze oczekiwania...

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Czy łaskawie możecie przenieść się z tymi wywodami do odpowiedniego wątku? Czy niemal wszyscy od moich ostatnich wpisów chcą odpocząć od forum? Czy nie napisałem jasno że jest wątek o POLITYCE FIRMY ROBO????
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Dziś bany wędrują do:
@Kolejowy jakub
@J1974H0
@Kris
@daromaro
@Rozjazd
i
@am-70 który rozpoczął swoim wpisem dyskusję o polityce firmy ROBO

Kontynuujecie pisanie mimo że od środy (1 str. wcześniej) piszę że to nie jest wątek o POLITYCE FIRMY ROBO tylko o modelu.

Wasze wpisy zostały przeniesione do odpowiedniego wątku jak skończy się wam ban to tam zapraszam do dalszej dyskusji.
 

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
515 57 11
Teoretycznie zostało 30 dni do realizacji zamówienia. Przydałby sie jakiś update. Gdzie jesteśmy? Czy tym razem będzie dotrzymany termin? Jeżeli są opóźnienia to jakie?
 

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
515 57 11
To chyba pytanie do producenta, nie do "forumian" ;)
Producent jest obecny na tym forum i dając update dałby bezpośredni feedback forumowiczom. Wątek jest jak najbardziej odpowiedni, pora też. Sytuacja w związku z poprzednia wpadką podwykonawcy uzasadnia pytanie.
@Panie Robercie rozsądny człowiek nie zrobi "shitstorm" a nierozsądny zrobi ze wszystkiego.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Producent jest obecny na tym forum i dając update dałby bezpośredni feedback forumowiczom. Wątek jest jak najbardziej odpowiedni, pora też. Sytuacja w związku z poprzednia wpadką podwykonawcy uzasadnia pytanie.
@Panie Robercie rozsądny człowiek nie zrobi "shitstorm" a nierozsądny zrobi ze wszystkiego.
Z tego co wiem, ROBO powiadamia osoby, które zamówiły mailowo. Wiem, bo sam zamówiłem i takie powiadomienia przychodzą. A że nie codziennie.... cóż.
 

Arekmiz

Znany użytkownik
Reakcje
1.138 120 0
Ostatnie mailowe powiadomienia od Robo miałem 23 marca (o opóźnieniu) i 6 kwietnia (o rabacie 10% jako zadośćuczynienie za opóźnienie).
A mamy łaskawie 31 maj. :)
 
Reakcje
306 3 0
Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność przekazać Wam najnowsze informacje dotyczące zamówienia modelu pociągu EN57 w przedsprzedaży. Po naszej ostatniej wizycie w fabryce w Chinach cieszymy się ogromnie, mogąc potwierdzić, że wszystko przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Aktualnie model pociągu EN57 znajduje się na etapie malowania bazowego. W miniony weekend mieliśmy okazję odwiedzić fabrykę, gdzie mogliśmy osobiście doglądać procesu produkcyjnego.

Jednocześnie, z ogromną radością informujemy, że przywieźliśmy pierwszy egzemplarz modelu pociągu EN57 do Polski. Model ten przeszedł już fazę malowania testowego, abyśmy mogli ocenić całościowy efekt i odbiór. W załączniku do tego maila przesyłamy pierwsze zdjęcie tego modelu, abyście mogli zobaczyć, jak prezentuje się już na tym etapie.

Nadal dokładnie monitorujemy postęp produkcji i dbamy o to, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości. Wasze zaufanie i wsparcie są dla nas niezwykle istotne, a my pracujemy ciężko, aby dostarczyć Wam produkty najwyższej jakości.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat Waszego zamówienia, prosimy o kontakt z naszym zespołem. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Wasze pytania i zapewnić Wam wsparcie na każdym etapie.

Będziemy Was na bieżąco informować o dalszych postępach produkcji oraz terminach dostawy. Spodziewamy się, że Wasze zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z naszym wcześniejszymi szacunkami.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, zamawiając model pociągu EN57 w przedsprzedaży. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami tym emocjonującym procesem.


Z wyrazami szacunku,

Zespół ROBO Modele
1000009755.png
 

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
515 57 11
No i dokładnie na takie info czekałem. Jest szansa na przełom czerwca i lipca. To już coś. Mam nadzieję, ze to tylko efekt zdjęcia bo środkowy człon wygląda jakby był strasznie skrzywiony mniej więcej od drugiego okna w środku członu.
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.265 103 84
Taki wyczekiwany model i ... "kibel". Może przestańmy już używać tej beznadziejnej ksywki.

Przecież ta rzecz ma swoją nazwę: "EN57" (Niskoperonowy Elektryczny zespół trakcyjny).
 
Ostatnio edytowane:

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.388 463 29

Podobne wątki