• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Model EN57 ROBO - nasze oczekiwania...

Kamilb

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.130 28 6
Ale o co chodzi z tą mordą i przyciskiem służbowym?
uszczelka między drzwiami i przedział służbowy - autokorekta....
To nie jest stopien..tylko trawa (pod wozkiem) dioramy na ktorej stoi "kibel"
To nie trawa, tylko prześwit między szyną a ramą wózka.
Dzięki, wzrok nie ten - na szczęście ekrany w telefonach jeszcze mają tendencję do zwiększania się :D
 

SU45-034

Aktywny użytkownik
Reakcje
774 78 3
Szanowni Klienci,

Mamy przyjemność przekazać Wam najnowsze informacje dotyczące zamówienia modelu pociągu EN57 w przedsprzedaży. Po naszej ostatniej wizycie w fabryce w Chinach cieszymy się ogromnie, mogąc potwierdzić, że wszystko przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Aktualnie model pociągu EN57 znajduje się na etapie malowania bazowego. W miniony weekend mieliśmy okazję odwiedzić fabrykę, gdzie mogliśmy osobiście doglądać procesu produkcyjnego.

Jednocześnie, z ogromną radością informujemy, że przywieźliśmy pierwszy egzemplarz modelu pociągu EN57 do Polski. Model ten przeszedł już fazę malowania testowego, abyśmy mogli ocenić całościowy efekt i odbiór. W załączniku do tego maila przesyłamy pierwsze zdjęcie tego modelu, abyście mogli zobaczyć, jak prezentuje się już na tym etapie.

Nadal dokładnie monitorujemy postęp produkcji i dbamy o to, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości. Wasze zaufanie i wsparcie są dla nas niezwykle istotne, a my pracujemy ciężko, aby dostarczyć Wam produkty najwyższej jakości.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat Waszego zamówienia, prosimy o kontakt z naszym zespołem. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Wasze pytania i zapewnić Wam wsparcie na każdym etapie.

Będziemy Was na bieżąco informować o dalszych postępach produkcji oraz terminach dostawy. Spodziewamy się, że Wasze zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z naszym wcześniejszymi szacunkami.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, zamawiając model pociągu EN57 w przedsprzedaży. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami tym emocjonującym procesem.


Z wyrazami szacunku,

Zespół ROBO Modele
Zobacz załącznik 981527
Dla mnie na pierwszy rzut oka pudło jest zbyt wysoko osadzone na wózkach.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Przyjdzie realny model, to się oceni, a nawet zestawi z PIKO z ciekawości. Ja bym się tak nie ekscytował marnej jakosci fotką na której w zasadzie szczegółów nie widać. To tylko taka zajawka by pokazać, że "coś drga" w temacie.
 

am-70

Znany użytkownik
Reakcje
5.751 102 1
Informacje z Facebooka - ROBO Modele

Mamy przyjemność przekazać Wam najnowsze informacje dotyczące modelu pociągu EN57. Po naszej ostatniej wizycie w fabryce w Chinach cieszymy się ogromnie, mogąc potwierdzić, że wszystko przebiega zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.
Aktualnie model pociągu EN57 znajduje się na etapie malowania bazowego. W miniony weekend mieliśmy okazję odwiedzić fabrykę, gdzie mogliśmy osobiście doglądać procesu produkcyjnego.
Zapraszamy na krótką relacje i jednocześnie przepraszamy za dźwięk ale mieliśmy awarie mikrofonu.


Bez nazwy.jpg
 
Ostatnio edytowane:

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.101 153 19
ROBO: Aktualizacja dotycząca terminu wysyłki modelu EN57


Odebrane





EN57 ROBO Modele
22:04 (27 minut temu)

do







Szanowni Klienci,


Mamy przyjemność przekazać aktualne informacje dotyczące Waszego zamówienia na modele EN57.

Informujemy, że w pierwszych dniach lipca zostanie wysłana pierwsza partia EN57 bezpośrednio do naszej siedziby. W odstępie 10 dni następna partia zostanie dostarczona.

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest dla Państwa być na bieżąco, dlatego będziemy regularnie informować Państwa o postępach na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszych informacji, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest gotów służyć pomocą.

--
Z poważaniem,
Zespół Obsługi Klienta
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Nie wiem jak inni, ale dostałem wczoraj od ROBO maila pt. "Potwierdzenie zamówienia".
Ktoś też otrzymał? W sumie nie wiem o co chodzi, bo zamówienie złożyłem dawno temu, potwierdzenie zamówienia też dostałem wtedy..... zapłaciłem wtedy... a teraz znowu mail? Nie wiem więc jak go rozumieć? Że modele dotarły i są rozsyłane? Jest bowiem w mailu info o wysyłce, że na paczkomat... ale nie ma frazy "model wysłano", czy coś... Jest też info "płatność czeka na zatwierdzenie". Też tego nie rozumiem. Dawno zapłaciłem....

Mogli by te maile obdarzyć jakimś "ludzkim" komentarzem, bo wygląda jak wytwór jakiegoś systemu SI.... i weź się człowieku domyślaj o co chodzi...
 
Ostatnio edytowane:

Arekmiz

Znany użytkownik
Reakcje
1.138 119 0
Ja dostałem takie 8 lipca. Wygląda jak potwierdzenie zakupu EN57 z nowego systemu sklepowego. Bowiem, gdy rejestrowałem się w nowym sklepie, żeby zakupić wagony osobowe w przedsprzedaży i potem dokonałem tego zakupu to na początku w zamówieniach miałem tylko te wagony. A po otrzymaniu maila mam też w zamówieniach zamówienie na EN57. :)
 

PP1970

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
2.864 86 0
Moje potwierdzenie zamówienia EN57 dostałem 7 lipca. A składałem zamówienie 14 listopada 2022, podobnie jak większość z nas.

Robo założył nowy sklep i nasze zamówienia najwyraźniej zostały tam przepisane. Skoro dostajemy te same potwierdzenia w różnych dniach, wnioskuję, że ktoś ręcznie przepisuje nasze zamówienia ze starego sklepu do nowego. Nie oznacza to faktycznej zmiany statusu zamówienia.

Jak wchodzę w tym nowym sklepie w swoje zamówienia, to jest coś takiego:
1689241381848.png

- wszystko zgadza się z tym, co faktycznie kupowałem.

Generalnie nowy sklep wygląda porządniej, produkty są odpowiednio skategoryzowane, można łatwo wyszukiwać. Jak na niewielką firmę, to wg mnie dobra robota. Chociaż bardzo brakuje mi możliwości zarezerwowania Odra III - ale to już jest nie uwaga do funkcjonalności sklepu, tylko do braku tego towaru nawet w przedsprzedaży.



Wcześniej, 5 lipca, dostałem informację o statusie EN57, identyczną jak wyżej w poście #152.

Do maila załączone było takie foto:

zdjęcie.jpeg


Dostałem też kod na zniżkę w nowym sklepie, jako obiecaną rekompensatę za opóźnienie EN57.
 
Ostatnio edytowane:

mjasinsk

Aktywny użytkownik
Reakcje
515 57 11
Na moje oko w pierwszej partii jedzie

400310 - PKP EN57-648 st. Warszawa

numer 648 jest widoczny na kartonie ze zdjęcia. Tydzień temu dostałem email a zamawiałem właśnie ten.
Maila tez dostałem a zamawiałem Śląsk :) Zobaczymy. O ile dobrze rozczytuję na tej palecie jest ok 180 modeli :p, a jeżeli są 2 rzędy czego prawdopodobni nie widac to 360.
 
Ostatnio edytowane:

LISU

Użytkownik
Reakcje
140 7 4
Nie wiem jak inni, ale dostałem wczoraj od ROBO maila pt. "Potwierdzenie zamówienia".
Ktoś też otrzymał? W sumie nie wiem o co chodzi, bo zamówienie złożyłem dawno temu, potwierdzenie zamówienia też dostałem wtedy..... zapłaciłem wtedy... a teraz znowu mail? Nie wiem więc jak go rozumieć? Że modele dotarły i są rozsyłane? Jest bowiem w mailu info o wysyłce, że na paczkomat... ale nie ma frazy "model wysłano", czy coś... Jest też info "płatność czeka na zatwierdzenie". Też tego nie rozumiem. Dawno zapłaciłem....

Mogli by te maile obdarzyć jakimś "ludzkim" komentarzem, bo wygląda jak wytwór jakiegoś systemu SI.... i weź się człowieku domyślaj o co chodzi...
Screenshot_20230713-144611_Chrome.jpg
 

MateuszS

Aktywny użytkownik
Reakcje
121 12 0
Maila tez dostałem a zamawiałem Śląsk :) Zobaczymy. O ile dobrze rozczytuję na tej palecie jest ok 180 modeli :p, a jeżeli są 2 rzędy czego prawdopodobni nie widac to 360.
W kartonie jest 25 szt. Widzimy 8 kartonów co daje 200. Kartony są układane na "wiązanie", więc jest ich co najmniej 4 na warstwie.
6 na warstwie też jest możliwe ale wówczas przekroczy długość palety euro. Jak widzimy nie jest to paleta euro i znamy tylko długość jednego boku. jest to 100cm. To tak z mojego magazynowego doświadczenia. :p
 

Podobne wątki