• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa H0

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#62
Pomysł nie nowy. Na takiej zasadzie działa wagon pomiarowy, jaki lata temu produkował Fleischmann, tylko że tam licznik umocowany jest poprzecznie do toru, więc łatwiej odczytuje się pomiar stojąc obok toru.
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
#69
Dorobiłem tylko napisy "Hurtownia stali" , pozostałe nadruki są już "fabrycznie"na modelu budynku.
Zmieniłem schody i dodałem klamki, reszta jest bez zmian.
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
#71
Do mojej mini "hurtowni stali" zostały dostarczone pierwsze wyroby hutnicze i inne materiały konstrukcyjne "na zamówienie"
To taka przymiarka i robocze rozpoznanie jak to w ogóle będzie wyglądać :niepewny: Dojdzie jeszcze suwnica i ludzie, samochód też chyba do zmiany.
Teren jeszcze jest surowy i nie wykończony ale tak to wygląda mniej więcej w 1/3 realizacji.


IMG_0001.jpg IMG_0002.jpg IMG_0003.jpg IMG_0004.jpg IMG_0005.jpg IMG_0006.jpg IMG_0007.jpg IMG_0008.jpg IMG_0009.jpg IMG_0010.jpg IMG_0011.jpg IMG_0012.jpg
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
#73
Jestem pod wrażeniem prac i ilości tematów na makiecie, bo na pierwszych zdjęciach nie wyglądała na tak „pojemną”. Ciekaw jestem jak to dziś wygląda z góry, dlatego prosze o kilka zdjęć. Tło robi ogromną robotę, o detalach wewnątrz budynkow już nie wspominając. Dla mnie super (y)
 
OP
OP
tkarkady

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
#75
Dziękuję.
Samochód ewidentnie do zmiany.
Zgadza się też to widzę, ale myślę że mógłby stać gdzieś z boku jako czekający w kolejce na załadunek ? Fajnie że "towar" się podoba.
Ciekaw jestem jak to dziś wygląda z góry, dlatego prosze o kilka zdjęć.
Właściwie to sam jestem tego ciekaw, zdjęcia będą. Dzięki za uznanie.
Dzięki, miło się to czyta.