• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki i inne z lat PRL-u

OP
OP
kuba007

kuba007

Aktywny użytkownik
Reakcje
919 1 0
Fajnie Żuki wyglądają po przeróbkach. Jednak jak jest dobry modelarz to i z miniaturki Daffi potrafi wyciągnąć dużo. No a kolekcja czechosłowackich samochodów świetna. (y) Gratuluję uzbierania...
Coś idzie poprzerabiać, jestem średnim modelarzem, do dobrego to jeszcze dużo mi brakuje, czasem wyjdzie dobrze czasem tak sobie model, cały czas się człowiek uczy podpatruję 'zawodowców". Mając 50 lat na karku to już nie ten wzrok, a z czasem też kiepsko, praca, wnuk i jeszcze dom, ogród, chyba większość tak ma. :)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Mam pod to pokój stoły z blatami stoją akcesoria kupione, tylko brak czasu na budowę, chcę najpierw pokończyć moje pomysły z modelami zostały jeszcze do przebudowy 4 Stary , 3 Jelcze ciągle nowe pomysły, a miło być tylko parę modeli, po prostu nałóg. :)
Doskonale cie rozumiem kolego. U mnie tez miało być podobnie, a wciąż przybywa coraz więcej modeli hehe.
 

Podobne wątki