• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki i inne z lat PRL-u

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Proszę. :)
Pamiętaj tylko, że te wędkarskie plecionki są bardzo wytrzymałe i przez to się je trudno przecina. Trzeba mieć naprawdę bardzo ostre nożyczki, bo inaczej to poszarpiesz końce. W sumie to najlepiej przecina się je ostrym nożykiem modelarskim na macie modelarskiej samogojącej.
Jako ciekawostkę podam, że taka plecionka 0,3 mm średnicy ma wytrzymałość 29,5 kg.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
A jaką ro ma grubość? Bo wygląda jak nitka do haftowania. Na moje oko to będzie z 1,5mm średnicy. Trochę gruba. Ale próbuj i daj znać czy to zdało egzamin.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Fajnie wyglądają modele z napisami. Popracuj trochę nad ostrością zdjęć, bo ciężko się niektóre ogląda... ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Fajnie Żuki wyglądają po przeróbkach. Jednak jak jest dobry modelarz to i z miniaturki Daffi potrafi wyciągnąć dużo. No a kolekcja czechosłowackich samochodów świetna. (y) Gratuluję uzbierania...
 
OP
OP
kuba007

kuba007

Aktywny użytkownik
Reakcje
886 1 0
Sporo tego(y), jakieś scenki mógłbyś porobić z tymi modelami.
Mam pod to pokój stoły z blatami stoją akcesoria kupione, tylko brak czasu na budowę, chcę najpierw pokończyć moje pomysły z modelami zostały jeszcze do przebudowy 4 Stary , 3 Jelcze ciągle nowe pomysły, a miło być tylko parę modeli, po prostu nałóg. :)
 

Podobne wątki