• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.639 14 0
Już tak nie marudźcie na to PIKO. Przynajmniej jest polski model w normalnej cenie dostępny dla każdego. Czytając niektóre wypowiedzi można dojść do wniosku, że lepsza by była nie istniejąca Stonka, o której dyskutowano latami czy będzie, lub taka full wypas za 2000PLN (lub więcej) dla wybranych. Mi tam pasuje PIKO za 450zł, przynajmniej mam ich kilka i jest ruch na torach :)
 

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
120 3 0
Dlaczego nie dyskutować,skoro okazało się,że i ta po 425PLN też dla wybranych...:LOL:
Dla takich "biednych studentów" jak ja to na pewno jest "dla wybranych" ;) weźmy jeszcze pod uwagę fakt, że rzucają się na nie jak na mięso w PRLu. Ale ktoś ze stałymi dochodami bez wahania sobie zaklepie jedną w rezerwacji.
 

Drzewiarz

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.639 14 0
Dla takich "biednych studentów" jak ja to na pewno jest "dla wybranych" ;) weźmy jeszcze pod uwagę fakt, że rzucają się na nie jak na mięso w PRLu. Ale ktoś ze stałymi dochodami bez wahania sobie zaklepie jedną w rezerwacji.
Ale jak przestaniesz być "biednym studentem" to na pewno będą do kupienia w normalnej cenie jak szał ucichnie :) ... albo nie ucichnie... :D
 
W

wajchowy

Gość
Przejrzalem ostatnie 10 stron tego tematu w celu znalezienia jakichs merytorycznych informacji na temat tego modelu. Nie znalazlem nic. Bicie piany.
 
K

krokodyl

Gość
nawet ja znany z mego stosunku do tego modelu przyznam...ładnie wygląda w tym zestawieniu- pisałem już wielokrotnie stonki najlepiej wypadają w grupie- minimum dwie i robi się ciekawie.
 

Podobne wątki