• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii SU42/SM42/SP42

Reakcje
0 0 0
Z PIKO SM42-593 PR zostały głównie sklepy ,który zazwyczaj zawyżały cenę (taniej było nawet na allegro i tu się przejechały).
Myślę,że nowych PR zostało niewiele.
PR na razie w dobrej cenie,zobaczymy jaka będzie ostateczna.
http://allegro.pl/sm42-przewozy-regionalne-okazja-i3096190930.html
Ja tam wolę Energetykę bez patyny,za pół z małym hakiem roku będzie dostępna dla wszystkich chętnych.
 
Reakcje
0 0 0
Ostro promują wydania VI epoki szczególnie nowe SM42 IC,jednak cześć modeli trafi do IC???
Jak ma się Cargo i PR wypada mieć też i IC.
Ja tam w poniedziałek dostałem maila ze sklepu,żeby wpłacić .Wpłacone ,czekam na tą niby gwałtowną redukcję zamówień. IC pewnie zakupi x % na cele reklamowe;reszta to marketing dystrybutora:gwizd:.
Zresztą wszystkie loki łącznie z kwietniową rozejdą się bez śladu do września.
 
Reakcje
1.780 13 0
Reakcje
1.780 13 0
Może trochę spóźniona uwaga, ale oryginał SP42 - 071 ma zielone poręcze i barierki a nie białe jak w modelu....:cool:.
Chyba w swoim modelu też je przemaluję...ale to się zobaczy .... wizualizacja by się przydała....:)
 

Podobne wątki