• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET41

OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
ET41-152
ET41-152-A.jpg


Waga członu A i członu B
DSCF9903.jpg DSCF9906.jpg

Niestety, zgarniacze są całkowicie niekompatybilne ze zgarniaczami Schlesienmodelle :(
DSCF9917.jpg DSCF9919.jpg
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ciągle mam wrażenie, że górny reflektor, świetnie odwzorowuje wersję halogenową - białe tło, światłowód o zbliżonym rozmiarze jak klosz wewnętrznej lampy.
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Klosze są srebrne, tylko światło się odbija :)

Mała uwaga, jak będziecie kupowali model w sklepie, zwracajcie uwagę na stopnie przy czołownicy.
W moim egzemplarzu w członie B, oba stopnie są prawe...
20150213_160730.jpg

Kolega Engineer w swojej EU07-348 miał to samo, kompletnie zapomniałem to sprawdzić.
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
309 0 0
ffox napisał(a):
Mała uwaga, jak będziecie kupowali model w sklepie, zwracajcie uwagę na stopnie przy czołownicy.
W moim egzemplarzu w członie B, oba stopnie są prawe...
Kolega Engineer w swojej EU07-348 miał to samo, kompletnie zapomniałem to sprawdzić.
Na szczęście to nie jest błąd całej serii, tylko mała wpadka fabryki. W mojej ET41 stopnie są poprawne.
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Weźcie pod uwagę, że model niedostępny już, więc sprzedający chce zbić na mim małą fortunę - ehhh.
 

Lipaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Tak czy inaczej poniosło leciutko sprzedającego. Koniec OT. Wiadomo cokolwiek czy i kiedy może być niebieskie cargo??
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Porównanie płyt głównych ET41 (członu A i B) z EU07
DSCF0207_1.jpg DSCF0209_2.jpg

Ciekawostka.
Oświetlenie kabiny w ET41 jest dużo jaśniejsze niż w EU07.
Jeszcze nie wiem czy dioda świeci mocniej, czy może światłowód lepiej doprowadza światło do kabiny
DSCF0182.jpg DSCF0206.jpg
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
Dla mnie bardzo dobrze jest teraz :) po ciemku widać całą kabinę, a w dzień i tak się nie pali.
 

Podobne wątki