• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii ET22

Rozjazd

Znany użytkownik
Reakcje
1.907 133 7
Dla tych, którzy poszukują modeli: 96333, 96334 oraz 96335 jest jeszcze możliwość ich zakupu w sklepie:
https://www.thescuderia46.com/?s=et22&post_type=product&type_aws=true

Ceny są niezłe (w dolarach kanadyjskich), tylko przesyłka nieco kosztuje, ale jak ktoś chce model z pewnego źródła (ze sklepu), to może się skusić. Ja skorzystałem z usług tego sklepu w kwestii nr kat 96334 i właśnie dostałem dzisiaj przesyłkę (w trzecim dniu roboczym od zakupu!). Model w idealnym, fabrycznym stanie i sprawdziłem go na szybko w analogu - wszystko w porządku.

W temacie modelu 96334 to chyba jedyny sklep na świecie posiadający jeszcze jedną sztukę tego modelu. Naszukałem się sporo, bardzo mi tym modelu zależało, gdyż jest unikatowy, jedyny taki nr inwentażowy w obecnym malowaniu PKP Cargo.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.587 71 19
Podobno PIKO namieszało z dostawami....
Nie namieszało, ale jak kilkoma kontenerami idzie w sumie 7 różnych lokomotyw, 4 zestawy wagonów, 3 pojedyncze wagony oraz zestawy startowe, a sklepów w Polsce jest ponad 50... to fizycznie nie da się tego wysłać w jednym czasie. Z resztą nie jest tak, że w jednym kontenerze idzie cały nakład OKo1, ET22 itd., ale partie danego modelu są rozłożone pomiędzy kilka kontenerów, więc jak z jednego kontenera rozejdzie się nakład ET22 na kilka sklepów, to kolejne sklepy dostaną go dopiero wówczas jak PIKO zacznie rozładowywać kolejny kontener. Niestety z racji małej ważności naszego rynku, produkcja wielu polskich nowości była przesuwana w czasie, aby ustąpić miejsca produkcji ogromnej liczby modeli niemieckich, w związku z czym wszystko skumulowało się teraz na IV kwartał. Niestety jesteśmy mało ważnym rynkiem dla PIKO i będziemy obsługiwani w którejś tam kolejności, a teraz zwyczajnie musimy poczekać aż to wszystko powysyłają. Stąd też wynika to, że niektóre sklepy dostały dany model, a inne nie i na odwrót - zależy co akurat PIKO wysłało do danego sklepu. Tam też pracują tylko ludzie...
 

Podobne wątki