• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Niebywały rodzynek jest ten model BMW :) prawdę mówiąc to model taki widzę po raz pierwszy :eek: ,nie wiedziałem że Wiking taki wypuścił ..Bardzo ładnie wykonany (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Też jestem w szoku jak spoglądam na BMW, które gdyby nie miały znaczka i nerek, to nie przyszło by mi
na myśl, że to BMW. Wersja Coupe bardzo ładna, starannie dopracowana. Fajne srebrne wycieraczki i klamki.
Cabrio ma ładny kolor, ale zdecydowanie wygrywa Coupe. Prawdziwe rodzynki lub jak kto woli białe kruki z BMW.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.954 386 20
Macie racje koledzy. To jest takie dziwne BMW. Początkowo ten samochód produkowała firma Hans Glass GmbH. Powstał w 1963 r. jako Glass 1300GT. Dwa lata później produkowany był już z większym motorem jako Glass 1700GT. Gdy Hans Glass GmbH bankrutowała wykupiła ją firma BMW, wstawiła silnik 1573 ccm, zmieniła grill i od 1967 r. produkowała ten samochód jako BMW 1600 GT. A modele Wiking zrobił naprawdę dokładnie, dodał znaczki i napisy i wyszedł z tego naprawdę unikatowy modelik do kolekcji BMW.:) Więc i u mnie nie mogło go zabraknąć.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Ku mej uciesze pokazałeś bardzo ładnego Mercedesa. Linia bardzo elegancka a zarazem dopracowana
zarówno w oryginalnym wydaniu jak również w prezentowanej wersji dealerskiej. Lakier perfekcyjny
jeśli chodzi o kolor oraz jakość położenia przez mini pistoleciki na linii lakierniczej Buscha ;)
Gdzie by nie popatrzeć, to model jest z każdej strony idealnie wytworzony. Grill z wielką Gwiazdą bardzo
ładnie i starannie dopracowany. Felgi wieńczą dzieło, to po prostu modelarska poezja. Podwójny wydech
dodaje mu uroku. Naprawdę piękny model pomimo , że to nie mój ulubieniec herpa.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Mercedes C-Klasse T-Model, który tutaj zaprezentowałeś jest jeszcze bardziej rewelacyjny, aniżeli prezentowana pozycja wyżej.
Kolor lakieru bardzo mi się podoba i pasuje do wersji kombi, tak bardzo lubianej ostatnimi czasy w Polsce. Srebrne relingi dachowe
podkreślają szczególność modelu. Wzór felg rewelacyjny pasujący do dynamicznej sylwetki Mercedesa C. Duży plus za wykończenie detali
w postaci chromów na relingach, znaczków firmowych oraz błyszczącego metalicznego lakieru.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.954 386 20
Dziś dla odmiany jeszcze taki stary Volkswagen. Model zrobiony przez Albedo. Szkoda, że nikt go nie wznowił w lepszym wykonaniu. :(
Mam sentyment do tego modelu, bo taki był mój pierwszy własny niemiecki samochód. No a przesiadłem się do niego z poczciwego maluszka.

IMG_8385.jpg
IMG_8383.jpg
IMG_8384.jpg
 

Podobne wątki