• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje osobówki - mafo

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Fajnie, że są tutaj pokazywane takie modele. Można przenieść się w czasy, gdzie co po niektórych jeszcze nie było w planach ;)
Zgrabne te Dixi, ale mnie podobają się bardziej te kamienice, są naprawdę super. Auta są tutaj tylko dopełnieniem ;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Ten Dixi jest rewelacyjny. Ma wszystko na swoim miejscu, a i taki radosny kolor jak na tamte czasy
to ewenement na skale światową. Mnie się kojarzyły samochody z tamtych czasów jako czarne.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Pokazując modele samochodów z dawnych lat trzeba pokazać i coś z okresu II Wojny Światowej. Pozazdrościłem trochę Marcinowi i w moim garażu zagościł taki model BMW:

IMG_8141.jpg
IMG_8142.jpg
IMG_8143.jpg
IMG_8144.jpg
IMG_8145.jpg
IMG_8146.jpg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
To jest bardzo fajny model, bogato zdobiony z mnóstwem dodatków, widzę że na fotelu ma zrabowane kosztowności w skrzyni.;):)
No właśnie między innymi to mi się spodobało w tym modelu łącznie z tymi karnistrami na błotnikach. Nie wiem tylko co oznaczają te symbole malowane na błotnikach przednich i tylnych.
 

matekw

Znany użytkownik
Reakcje
10 0 0
Fajny model. Ja bym widział żołnierzy wehrmachtu, nie gestapo.
Co do oznaczeń - to symbole taktyczne jednostki. Ten z prawej (biały) oznacza kompanię transportową, natomiast ten z lewej (żółty) jednostkę do której należał pojazd - pułk, dywizję lub grupę bojową.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Zawiało grozą, niczym podczas II Wojny Światowej. Model bardzo dobrze odwzorowuje szczegóły
i swoimi malunkami na karoserii przypomina o smutnych i tragicznych czasach dla Całej Ludzkości.
Jedyne co mi się nie podoba w prezentowanym kabriolecie, to niedopracowane światła.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Co do oznaczeń - to symbole taktyczne jednostki. Ten z prawej (biały) oznacza kompanię transportową, natomiast ten z lewej (żółty) jednostkę do której należał pojazd - pułk, dywizję lub grupę bojową.
Dzięki za info.

Jedyne co mi się nie podoba w prezentowanym kabriolecie, to niedopracowane światła.
To fakt. Wystarczyło zrobić płaski poziomy prostokąt na biało i światła wyglądałyby dużo lepiej. Może w wolnej chwili takie coś wykombinuję.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Rewelacyjny jest ten kompaktowy BMW o bardzo wielkim zacięciu sportowym.
Kolor najładniejszy z możliwych dla tego typu BMW. Gdy ogląda się te zdjęcia, to
ręce rozkładają się same do oklasków za jakość tej klasycznej bawarskiej miniaturki.
Bardzo wzorowo odlana karoseria, a wszelkie najmniejsze detale są wyśmienicie odtworzone.
Piękne są te okrągłe światła zarówno z przodu jak i z tyłu razem ze wszystkimi chromami ozdobnymi.
Linia po prostu piękna: lekkość, lekkość i jeszcze raz lekkość :) Cudowny wytwór Wikinga na piątkę +.
 

Podobne wątki