• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja [FH-12]

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#81
Fajny, bo polski i warty posiadania, bo rzadki. Te cysterny poznikały z naszych dróg już parę lat temu, ale swego czasu można je było spotkać na każdym kroku.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#83
Bardzo dziękuję za komentarze. Co do Lotosa faktycznie nie powala szczegółami, jednak swego czasu bardzo często widywałem ich beczki, więc jakiś sentyment pozostał. Dziś pierwszy ale na pewno nie ostatni "umabau" wykonany przez Michała w mojej kolekcji. Na tą chwilę tylko dwa zdjęcia.

16. Volvo FH4 GL "RL-Trans" (FIN) Herpa/MM Models

1:1
RL-Trans (FIN).jpg


RL-Trans (FIN).jpg

RL-Trans (FIN) (2).jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.949 386 20
#85
Świetnie wygląda to nowe Volvo. Barwy RL-Trans idealnie mu pasują. Podoba mi się ten zestaw.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#87
Finlandia to bardzo ciekawy a jednocześnie właściwie nie wykorzystywany temat w modelarstwie. Duży plus za pomysł a wykonanie na najwyższym poziomie.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#94
Dziękuję za komentarze. Mały przestój w temacie ale nie miałem ostatnio czasu by coś zaprezentować.


17. Scania R500 TL "M. Brunner" (CH) Herpa

Brunner.jpg

Brunner2.jpg
 
Reakcje
10.796 67 1
#95
Ogólnie model bardzo ładny i przyjemny dla oka , ale akurat z nim jest odwrotnie niż z niektórymi paniami koło 50 . Tam jak jeszcze tył zdarzy się człowiek pomyli :D tak tutaj przód malina , a tył bida jakich mało . Porównując tył naczep AWM i herpy w tym samym malowaniu to niebo a ziemia .
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.488 158 2
#96
Ogólnie model bardzo ładny i przyjemny dla oka , ale akurat z nim jest odwrotnie niż z niektórymi paniami koło 50 . Tam jak jeszcze tył zdarzy się człowiek pomyli :D tak tutaj przód malina , a tył bida jakich mało . Porównując tył naczep AWM i herpy w tym samym malowaniu to niebo a ziemia .
Farby Niemcom zabrakło.. niestety a szkoda, bo byłby super model a tak jest tylko bardzo fajny.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.949 386 20
#98
Ciekawy model, ale tylko ze względu na malowanie ciągnika. Tył naczepy, jak to tył. Przecież to typowe dla produktów Herpy. :podstepny:
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki