• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kult jednostki

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Skład złożony z trzech EN57-1917-1915 i 1742, gotowy do odjazdu jako PWJ 114098, przy piątym peronie WWO. Pierwsza bryka świeżo po rewizji, na liczniku 358 km. 30.03.2016R.
20160330_223857.jpg
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.665 78 7
CoCu, jako jeden "z tych dwóch" walących skrótami czuję się wywołany do tablicy... MMz - masz rację, Mińsk Mazowiecki...
WWO ...Warszawa Wschodnia Osobowa... nazwy posterunków ruchu na sieci PKP PLK (wielu z piszących tu to chyba miłośnicy kolei??)
MNT, MNO, MNS, MNG, odpowiednio sekcja utrzymania taboru (Kolei Mazowieckich):Tłuszcz, Ochota, Sochaczew, Grochów...
Po prostu, robisz przy czymś / masz z czymś doczynienia to i czasem stosujesz jako skrót... wg mnie chyba logiczne - zboczenie zawodowe.

Mnie osobiście irytuje np wywyższanie się niektórych - kiedyś ktoś mi na tym forum napisał, że nie znam się na modelarstwie w dość "kopiący po jajach" sposób. To, że nie stać mnie na jakiś zestaw z górnej półki to nie znaczy że mam siedzieć z założonymi rękami i nie eksperymentować z zastosowaniem różnych materiałów jak np drewniane skrzynki po owocach jako materiał na wiejską chałupę...

Osobiście, szacunek dla Mateusza z tego forum- za jego podejście do sprawy jako zawodowiec i hobbysta. Prawdopodobnie mi się oberwie teraz za chlapanie jęzorem, ale to zasługuje na szacunek i czapki z głów. Amen

Pozdrawiam z...;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 76
Koleje w Polsce 5

Podobne wątki