1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Lec Go (Bartek), 16 Listopada 2012.

1. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Jest moc :) Świetny zestaw nam pokazałeś,ze siostrą prezentują się kapitalnie.

• Doceniam Doceniam x 1

2. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
    Dzisiaj kolejny model który dołączył do mojej kolekcji . Nie ukrywam że nad tymi barwami już dłuższy czas się zastanawiam i pomału już one dołączają do mojej kolekcji .
    Zapraszam :
    581. DAF XF106 - WORMSER Transporte (HERPA)
    P1300384 [800x600].JPG
    P1300396 [800x600].JPG
    P1300404 [800x600].JPG
    P1300415 [800x600].JPG
    Razem ze starszym bratem :
    P1300427 [800x600].JPG
    P1300431 [800x600].JPG
    Zapraszam do komentowania .
    Pozdrawiam Bartek .

• Super! Super! x 14
  3. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Widzę że też stałeś się szczęsliwym posiadaczem tego DAFa ;) Konfiguracja bardzo ciekawa jak i malowanie :) O to jak poszedłeś teraz w Wormsera to pewnie niedługo zobaczymy wszystkie jakie wyprodukowali :D Super model.

• Doceniam Doceniam x 1
    • Super! Super! x 1
  4. trucker

trucker Znany użytkownik

No nie Bartek, ja się tak bronię przed zakupem tego modelu, a ty go tak świetnie prezentujesz:D rewelacyjny zestaw, bardzo mi się podoba ta konfiguracja z malowaniem(y).

• Doceniam Doceniam x 1
  5. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalny model , bardzo mi się podoba to malowanie i na szczęście już tego Dafa mam :)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Bardzo fajny jest ten zestaw, też mi się podoba i trochę zacząłem chorować na niego :)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Bardzo fajna konfiguracja tego Dafa. Podoba mi się i chyba będę musiał się rozejrzeć za tego typu zabudową, bo jeszcze miniaturki z taką nie mam.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Dafik w barwach Wormsera i w takiej zabudowie musi się podobać(y) Wielki plus za zdjęcie rodzinne młodszego i starszego braciszka;)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Modele w barwach tego przewoźnika są piękne i kuszące(y) ale właśnie na jesieni zaszczepiłem się przeciw dalszemu zakażaniu się tą zarazą.;)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Śmieszny Śmieszny x 1
  10. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Heniu uważaj bo podobno szczepienia potrafią być na prawdę szkodliwe i do tego unieszczęśliwiają :)

• Doceniam Doceniam x 1
  11. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Przede wszystkim taka konfiguracja nowego Dafa robi furorę, a malowanie jeszcze bardziej go uatrakcyjnia. No to chyba będzie następna podkolekcja.

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Konfiguracja rewelacyjna, bardzo mi się podoba ten zestaw. Dobry zakup.

• Doceniam Doceniam x 1
  13. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Daf w tym zestawie wygląda rewelacyjnie i malowanie też jest super(y)a zdjęcie ze starszym bratem wygląda kapitalnie(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Nowy Daf wygląda rewelacyjnie.Gratuluję posiadania

• Doceniam Doceniam x 1
  15. pierek

pierek Znany użytkownik

Dziadek po prawej stronie to model który kupiłem jako jeden z pierwszych i chyba dokupie mu wnuczka bo i ładny i konfiguracja ciekawa (y).
    Tak na marginesie dobrze Wnusiu że już przestałeś męczyć dziadka tymi Melomanami ups! Melmerami do tej pory mam czkawkę ;).

• Super! Super! x 1

Udostępnij