1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Lec Go (Bartek), 16 Listopada 2012.

1. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Naprawdę kapitalne(y) są..także bardzo mi się podoba malowanie..(y)

• Doceniam Doceniam x 1

2. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Bardzo mi się podobają te zestawy Vogela, wypadły mi w oko... (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolekcja rośnie w siłę... Kolejny kapitalny model. Można Ci pozazdrościć takich możliwości finansowych... (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Robisz takiego smaka na owe modele, że zamiast karpia na święta będą Vogele:LOL:

• Śmieszny Śmieszny x 1
  5. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Ile ja tego przeoczyłem. :eek: Za melmery należy Ci się spore uznanie, tym bardziej że większość z nich jest już trudna i kosztowna w pozyskaniu. Man z Deuki to dosyć prosty model, ale akcent na klapie ciekawy. Do kompletu oczywiście trzeba jeszcze Actrosa. Ich zestawy widywałem na naszych drogach. Vogel to oczywiście niezaprzeczalny kozak. Naczepy na pierwszy rzut oka są niby te same, ale chyba w każdym modelu różnią się poszczególnymi elementami.

• Doceniam Doceniam x 1
  6. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

A tak z innej beczki , tak po cichu i bez fajerwerków a tu 200 stron właśnie pykło :) :) :)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Tak jak wyżej pisał Broda, graty za dwusetną stronę i ogrom pokazanych (posiadanych chyba też :ROFL:) modeli. Vogele robią robotę i można dać się zwariować :D...

• Doceniam Doceniam x 1
  8. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Malowanie oczywiście jedno z piękniejszych i wykonanie modelu też jedno z lepszych jak to przy tym przewoźniku bywa.Miniaturka jest po prostu rewelacyjna.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Modele wyglądają rewelacyjnie i mają kapitalne malowanie(y)zostaje tylko zachwycanie się nimi:rolleyes:

• Doceniam Doceniam x 1
  10. trucker

trucker Znany użytkownik

Świetne modele, a Man z melmera z silosem piwa rewelacyjny. Spotkałeś już pojazdy tej firmy na drodze?

• Doceniam Doceniam x 1
  11. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
    No to zrobił się mały jubileusz , a mianowicie 200 strona tematu oraz 580 model w kolekcji . Pykło nawet nie wiem kiedy :D Pamiętam jakby to było wczoraj jak przeglądałem tematy na starym forum i byłem zachwycony pokazywanymi tam modelami . Temat WZMoty który prowadził Kolega Koval razem Mikołajem był jak wycieczka do Torunia dla nie jednego radiosłuchacza , coś wspaniałego :D Oczywiście jeszcze reszta czyli Michał Typek , Mapetoz , Piotrek z Częstochowy itd. itp. , no długo by wymieniać . Dość tych wspomnień i czas na kolejną nowość . Model Szwedzkiego producenta w malowaniu rodem ze Szwajcarii .
    Zapraszam :
    580. Scania S 730 - URS BUHLER Transporte (HERPA)
    P1300300 [800x600].JPG
    P1300320 [800x600].JPG
    P1300328 [800x600].JPG
    P1300338 [800x600].JPG
    P1300346 [800x600].JPG
    Razem ze starszą siostrą z naczepą tego samego typu :
    P1300363 [800x600].JPG
    P1300372 [800x600].JPG
    Zapraszam do komentowania .
    Pozdrawiam Bartek .

• Super! Super! x 12
  12. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

Musze powidzieć, że świetnie tej Scanii w zieleni. S730 robi wrażenie :) Felgi dopełniają efekt, który jest niesamowity :)

• Doceniam Doceniam x 1
  13. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Ładne zestawienie kolorów, naczepa też zrobiona nawet poprawnie. Na ostatnim zdjęciu dobrze widać różnicę w wielkości kabin starej i nowej serii.

• Doceniam Doceniam x 1
  14. trucker

trucker Znany użytkownik

Model rewelacyjny, bardzo mi się podoba malowanie ich firmy, świetnie skomponowane kolory.

• Doceniam Doceniam x 1
  15. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Gratuluję jubileuszu Bartku! :) Oba modele wyglądają godnie i w wykonaniu rzetelnie(y) Ciekawie w porównaniu widać różnice nie tylko w kabinach ale również w malowaniu.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalna jest ta Scania (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Powiem Ci że pięknie to wygląda i każdy z Twoich 580 modeli ma w sobie coś zachwycającego. Gratuluję posiadania takiej kolekcji (y)(y)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Świetnie prezentuje się ta Scania. Podoba mi się taki zestaw.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Rodzinka prezentuje się świetnie(y)Bardzo fajna kolorystyka i dodatki.Zarówno stara jak i nowa Scania wygladają bardzo rewelacyjnie

• Doceniam Doceniam x 1
  20. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Najpierw gratulacje za jubileusz Bartku:)ale wróćmy do modeli obie Scanie prezentują się rewelacyjnie wszystkim dodatkom jak i malowaniu(n)gratulacje za taką parkę.

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij