1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Lec Go (Bartek), 16 Listopada 2012.

1. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
    Dziś prezentacja podsumowująca ostatnio pokazane modele , Były prośby o zdjęcie grupowe wszystkich modeli , niestety ze względu na ostatnie pogody i brak czasu nie mam jak ich zrobić , więc postanowiłem wstawić wszystkie zdjęcia grupowe pokazanych dotąd modeli w barwach Melmer-a . Jako ciekawostkę dodam że pierwsze modele w malowaniu tej firmy pokazałem 2 lata temu a zbierać je zacząłem z 4-5 lat temu . Na ten moment modeli jest u mnie 28 zestawów oraz 5 ciągników . W drodzę do mnie jest jedna nowość oraz jeden model brakujący . Na ten moment do pełni szczęścia na pewno brakuje mi 6 modeli , a być może i 8 bo do dwóch nie mam pewności czy to oryginały .
    Zapraszam :
    P1180638 [800x600].JPG
    P1190540 [800x600].JPG
    P1270758 [800x600].JPG
    P1260074 [800x600].JPG
    P1290472 [800x600].JPG
    P1290124 [800x600].JPG
    P1290227 [800x600].JPG
    P1290312 [800x600].JPG
    P1300170 [800x600].JPG
    Zapraszam do komentowania .
    Pozdrawiam Bartek .

• Super! Super! x 13

2. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Piękna sprawa,świetna podkolekcja.Jest czego pozazdrościć.Tak patrzę i patrzę i chyba bardziej podobają mi się Melmery w nie pisankowych malowaniach.Gratuluję ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Ciemny

Ciemny Aktywny użytkownik

Bartek bardzo pokaźna kolekcja Ci się uzbierała tych Melmerów, bardzo fajnie wyglądają takie "rodzinne" fotki, ciężko wybrać faworyta, każdy z zaprezentowanych modeli ma coś w sobie. Podziwiam i życzę kolejnych członków tej rodzinki w kolekcji

• Doceniam Doceniam x 1
  4. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Rewelka, uzbierało się trochę tych zastawów. Ciężko wskazać najfajniejsze, rzeczywiście najlepiej mieć je wszystkie :D

• Doceniam Doceniam x 1
  5. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Piękna kolekcja ci się uzbierała Bartku(y)jak dla mnie to faworyta w niej nie ma bo wszystkie wyglądają kapitalnie:)gratuluję takiego zbioru Melmeròw.

• Doceniam Doceniam x 1
  6. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Kolekcja rewelacyjna.Dużó i ładnie(y)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

No to się pochwalił ;):):):)
    Bartek gratuluje wytrwałości w zbieraniu i trzymaj tak dalej (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  8. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Bartku, doceniam w zupełności Twoją kolekcję, bo masz chłopie czym się pochwalić(y) Moje uznanie dla Ciebie!:)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Piękne... po prostu piękne... (y) Gratuluję wytrwałości i uzbierania tak pokaźnej kolekcji w tyrolskich barwach. Tak trzymaj... (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  10. Lec Go (Bartek)

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
    Pozostajemy przy marce z lwem na masce , ale dziś już coś innego , a zarazem mój konik jeśli chodzi o modele . Jedna z ostatnich nowości z naczepą kempf której oczywiście u mnie nie mogło zabraknąć .
    Zapraszam :
    578.MAN TGX II - Deuka (HERPA)
    P1300204 [800x600].JPG
    P1300209 [800x600].JPG
    P1300217 [800x600].JPG
    P1300223 [800x600].JPG
    Pozdrawiam Bartek .

• Super! Super! x 13
  11. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

MAN z Kempfem w kolorach żółtych prezentuje się, że tak powiem...słonecznie:) Bardzo mi się podoba ten zestaw. Przeszedł mi ostatnio przez myśl jego zakup, ale skończyło się na innym. Trzeba wrócić do tej myśli:D

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Brodagaz

Całkiem sympatyczne skromne malowanie (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  13. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Patrząc w katalogu na ten model w ogóle mnie nie zainteresował,ale na Twoich fotkach dużo ciekawiej światła z tyłu są i do tego fajny obrazek ze zwierzętami z tyłu :) Podoba mi się ten Maniek.

• Doceniam Doceniam x 1
  14. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Maniek z Kempfem, jak dla mnie fajne połączenie :) sam się nad nim zwiesiłem chwilę czasu jak przeglądałem katalog, kolejny świetny nabytek (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  15. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Szalejesz Bartku na całego..co jeden to ciekawszy.brązowy Man Melmer najbardziej wpadł mi w oko.

• Doceniam Doceniam x 1
  16. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Manik wygląda świetnie w tym zestawie i żółtym malowaniu(y)kolejny fajny model zaprezentowany przez ciebie Bartku:)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Kolejny ciekawy model w Twojej kolekcji.

• Doceniam Doceniam x 1
  18. Lec Go (Bartek)

Dziś kolejna nowość z ostatniego czasu . Jak dla mnie to malowanie które na sobie należy do jednego z ładniejszych w europie jeśli chodzi o transport .
    Zapraszam :
    579.MAN TGX II - VOGEL (HERPA)
    P1300231 [640x480].JPG
    P1300248 [640x480].JPG
    P1300258 [640x480].JPG
    P1300261 [640x480].JPG
    Razem z czerwonym Daf-em z tej firmy :
    P1300274 [640x480].JPG
    P1300281 [640x480].JPG
    Co ciekawe naczepy niby takie same jednak się różnią . Osłony międzysiowe i ściany przednie :
    P1300290 [640x480].JPG
    Pozdrawiam Bartek .

• Super! Super! x 13
  19. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Oj podnosisz mi ciśnienie szczególnie tym Dafem na którego trochę choruje.

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Brodagaz

Robisz smaka tymi Voglami ;):)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
    • Super! Super! x 1

Udostępnij