• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.671 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Nieco czasu minęło od ostatniej prezentacji , ale tak jak pisałem wystrzelałem się z tego co miałem do pokazania , a ostatnio nieco zwolniłem tempo zakupów . Dzisiaj pokażę model w którego przypadku zachodzi prawdopodobieństwo że go nie mam :D ale muszę to jeszcze sprawdzić :D
Zapraszam :
584. Scania T420 - Heildelberger Zement (Herpa)
P1300579 [800x600].JPG

P1300584 [800x600].JPG

P1300593 [800x600].JPG

P1300603 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Bartku, tego typu Scania nie podoba mi się osobiście, lecz Twoja forma prezentacji i kolorystyka zestawu, a do tego jeszcze czerwone piasty i tylna belka, sprawiają oku przyjemność:rolleyes:
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Bardzo nietuzinkowe zestawienie. Scania z nosem pod cementonaczepą, w jednolitym i wyróżniającym się kolorze tworzą ciekawą całość. Rozumiem, że Rka też będzie. ;)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.671 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dzisiaj kolejny model tematem nawiązujący do poprzedniej scanii . Niestety parę osób zawiodę ale nie będzie to Scania serii R w zielonym kolorze i z silosem , ale mam nadzieje że kiedyś uda mi się ją zdobyć . Co do poprzedniej prezentacji to żałuję tylko że na sesje nie zabrałem modelu w takiej samej konfiguracji tylko w malowaniu firmy Reinert , fajnie by ze sobą grały . Niestety muszę przeprosić za jakość zdjęć bo aparat sobie nie poradził z kolorem modelu .
Chciałbym także wszystkim osobą które tutaj zaglądają życzyć wesołych i spokojnych świąt oraz mnóstwa modeli pod choinką .
Zapraszam :
585.Mercdes-Benz NG - ReadyMix (Herpa)
P1300623 [800x600].JPG

P1300626 [800x600].JPG

Razem ze scania :
P1300614 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ciekawa ta gruszka. Wygląda mi na wikingową produkcję. Przydałoby się ją troszkę podmalować i będzie naprawdę świetny model.
 

Podobne wątki