• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolej na Mazowszu

OP
OP
Arturro

Arturro

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
143 6 0
#21
Dodam, że butelkowe ukresy w Zielonce to chyba standard bo nie jest to odosobniony przypadek.
Butelka jest pusta ale jest nabita na patyk lub pręt dokładnie nie widziałem.
 

paziu1000000

Znany użytkownik
MSMK
Producent
Reakcje
127 3 0
#25
Aktualnie nie mieszkam już prawie w Ostrołęce, także odnośnie składów towarowych się nie wypowiem. Miałem tu na myśli połączenia osobowe, które dawno zostały zawieszone. Kiedyś jak jechałem na Warszawę, często zdarzało się, że rogatki w Grabowie były opuszczone. Od ładnych kilku lat nie zastałem tego widoku.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#28
Wczorajszy aktywny dzień spędzilem na penetracji brzegów Wisły w okolicach Świdra oraz lasów Karczewskich .Wyprawę zakończyłem na malowniczym przystanku PKP Pogorzel Warszawska.Oczekując na skład i żegnając towarzyszkę wyprawy odjeżdżającą w kierunku przeciwnym poczyniłem parę fotek.Zastanawia mnie rampa po drugiej stronie toru.Jak wiadomo szlak OTWOCK -PILAWA jest jednotorowy,widać tam miejsce pod drugi tor.Czy był planowany czy może jest to jakaś niedokończona inwestycja z przed dziesięcioleci np na potrzeby Wojska ?Czy może przez jakiś czas istniała tam bocznica szlakowa?
Podróż powrotna upłyneła na rozmowie z konduktorem....jeżdżącym tyle lat co ja żyje .Sympatycznie i profesjonalnie obsługującym pasażerów.Machając ręką na to co się dzieje ogólnie na kolei z błyskiem w oku wspominał dawne lata.
 

Załączniki

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#30
Wracając z pokazów zorganizowanych z okazji 15 lecia Polski w NATO......bez przedstawicieli NATO odwiedziłem stację Mińsk Maz. Stał na niej długi skład wagonów z lok EU07 PKP CARGO .
 

Załączniki

OP
OP
Arturro

Arturro

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
143 6 0
#33
Nasielsk współcześnie. :(
Może ma ktoś fotki z czasów świetności?
 

Załączniki

Generał

Znany użytkownik
Reakcje
803 5 0
#34
Nasielsk 29 lat temu. Docierały tu Oelki z pociągami z Torunia i z Sierpca. Ol49-42 z tabliczką ZSMP ! / ZWIĄZEK SOCJALISTYCZNEJ MŁODZIEŻY POLSKIEJ/
05 Ol49-42 NASIELSK 6.85.jpg
05 Ol49-42 Nasielsl06.85.jpg
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#36
Dziś nie miałem chęci ani czasu na fotki torów nie mniej pare pstryków w Błoniu było.Na zmodernizowanej E20 można jeszcze wypatrzec magazyny ,budynki stacyjne i strażnice z innej epoki
 

Załączniki

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#37
pstryki z jazdy Do Łodzi ......miesiąc temu ...Skierniewice i
 

Załączniki

Podobne wątki