• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - mafo

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#22
Świetnie Maciej ;) Zimowy klimat zacny. Taka mała sugestia - nie chciałbyś poeksperymentować z fotkami w naturalnym świetle słonecznym?
 

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
#23
Zimowa dioramka ze Skoda posypywarką wygląda rewelacyjnie. Jeszcze jakieś autko zmagające sie ze śligawicą by sie przydało.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#25
Świetnie Maciej ;) Zimowy klimat zacny. Taka mała sugestia - nie chciałbyś poeksperymentować z fotkami w naturalnym świetle słonecznym?
Z chęcią poeksperymentuję, ale jak na razie to słoneczka u mnie brak, a jak już wyjdzie zza chmurki, to mnie nie ma w domku. :( Jak zgram się w czasoprzestrzeni ze Słońcem, to i fotki się pojawią. Tło też było robione przy pochmurnym niebie, także będzie do wymiany, ale patrząc na aurę, to pewnie dopiero w następną zimę. ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#28
Świetnie Maciej ;) Zimowy klimat zacny. Taka mała sugestia - nie chciałbyś poeksperymentować z fotkami w naturalnym świetle słonecznym?
Nie musi być słońca, przy pochmurnym niebie efekt też jest fajny. Jeszcze lepiej zleje się z tłem ;)
Na Twoją prośbę złapałem trochę lepszej pogody. Pierwsze dwie fotki przy słonku za chmurami, natomiast następne to już w pełnym słońcu. :)

IMG_1566.jpg
IMG_1567.jpg
IMG_1568.jpg
IMG_1569.jpg
IMG_1570.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#30
Brud jak na nasze warunki za mały ale jako całość super , jeszcze jakaś z polem i lasem w tle i masz cały komplet do prezentacji a jeszcze z fabryką industrialna taka .:D(y)(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki