• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele Wojtka

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#1
Cześć,
Ferrymasters przeszedł małą "transformację", bo roboty trochę z nim było.

Tak wyglądał:


A tak wygląda po mojej ingerencji:
P1150724.JPG

P1150719.JPG

P1150720.JPG

P1150723.JPG

Zakres prac:
- uszczelki, wycieraczki, maska, stopnie, koła, osprzęt, wnętrze w ciągniku.
- rama skrzyni ładunkowej, poręcze, podpory, chlapacze, tylny zderzak oraz mocowania linki plandeki w naczepie.

Miłego wieczoru ;)
 
OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#7
Witajcie,
Dziś zaprezentuje Wam pewną naczepę, z której ani ja, ani nikt inny by nie pomyślał, że coś można zrobić, a może jednak...?
P1160509.JPG
P1160510.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#8
Powiem, że bardzo fajnie wyszła Ci ta naczepa. Jeszcze konia przydałoby się ubrudzić w takim samym stylu jak naczepa i będzie świetny zestaw. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#11
Patrząc na tylną belkę to może być stara Herpa lub Albedo. Może także być np. Grell, który robi reklamówki piwne. :D
 
OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#13
Nie no, aż tak źle nie jest. Naczepa to stare Schuco - ich zestawy słyną z tragicznego ciągnika i plastiku, ale malowania są świetne, a ja z tym tak się związałem, ze postanowiłem "zamaskować" jej pochodzenie :D Myślicie, że trochę mi się udało? :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#14
Szczerze mówiąc to nawet jakbyś jej nie pobrudził to i tak by się nikt nie kapnął że to schuco :LOL: Fajnie Ci to wyszło i mi się podoba . Ten ivan tutaj bardzo pasuje .
 
OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#15
Nie no, jakbym nie podmalował co-nieco na srebrno to od razu by było widać, a brudzenie tylko chyba jej pomogło :D Dobrze się w aurę za oknem wpisuje :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#19
Trzeba przyznać że bardzo ładnie Ci ten model wyszedł , aczkolwiek wolałbym żeby zostały one w oryginalnych konfiguracjach bo wtedy bym oglądał dwa odpicowane modele , a nie jeden :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 6
Galeria 546
Galeria 30

Podobne wątki