• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele ABARTH

Abarth

Znany użytkownik
Witam
W tym temacie będą gotowe przerobione już przezemnie modele H0. Będę pokazywał nowe przeróbki i starsze modele przerobione jakiś czas temu i jako że nie wszystkim da się dogodzić to też wielu osobą się mogą nie podobać tak więc sugestie i uwagi mile widziane :)(y)

Ostatnia przeróbka to BMW 850 B12 Alpina Herpa
Przerobione zostały miedzy innymi swiatła przednie na przeźroczyste, tylne, lusterka, zawieszenie, tłumiki (jeden muszę poprawić), panel lines itp.

porównanie z serią

Abarth

Znany użytkownik
Tomek, no ja raczej osobówki zbieram niż ciężarowe ;) Dlatego będą tu różne marki pokazywane :)
Przed Alpina przeróbce uległo BMW e30 M3 Herpa, tutaj z zewnątrz praktycznie wszystko uległo przeróbce, najwięcej pracy było przy dorobieniu opon i zmianie przednich świateł na przeźroczyste. Na foto również porównanie z serią będzie.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Piękna robota. Alpina B12 coupe wygląda kapitalnie po tych przeróbkach, ale M3 bije ją na głowę. Gratuluję pomysłu i wykonania. (y)(y)(y) Czekam z niecierpliwością na następne.

Abarth

Znany użytkownik
Witam Mattia :)

Gość jak gość, raz jak zrobiłem CC sportinga to laska się rozebrała żeby móc być blisko auta, potem nawet zabawiła się z fotografem ale długo to nie trwało bo wpadł jej zazdrosny facet(n)

Z góry przepraszam jeśli kogoś uraziły zdjęcia, jeśli tak się stało to niech moderator usunie te zdjęcia(y)

Potem powstał kolejny Sporting, inne tez jeszcze powstaną i również żółty bo ten został sprzedany

Abarth

Znany użytkownik
Maciek, wiem że chciałeś taką, mam już po części przygotowane, będzie około 3 sztuk na sprzedaż. Myśle że do końca roku wkońcu to ogarnę, dam Ci znać jak będą gotowe bo o ile dobrze pamiętam to chciałbyś czerwoną nie?;)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Maciek, wiem że chciałeś taką, mam już po części przygotowane, będzie około 3 sztuk na sprzedaż. Myśle że do końca roku wkońcu to ogarnę, dam Ci znać jak będą gotowe bo o ile dobrze pamiętam to chciałbyś czerwoną nie?;)
Dzięki, że pamiętasz. Tak, chciałem przygarnąć czerwoną. Jak będziesz już miał to ja nadal jestem chętny.:)

jarekom

Znany użytkownik
Witam
Temat zapowiada się ciekawie. Pierwsze czerwone BMW wyśmienita robota, szczególnie felgi w trójce. Z ostatniej prezentacji to ten niebieski mi się podoba. Przy okazji trochę się uśmiałem oglądając sesję!!! Zazdrosny facet wygląda na bardzo wku..........!