• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#1
Witam serdecznie, w temacie prezentowane będą gotowe modele "dopieszczone" prze zemnie.


ZETTRANSPORT to rodzinna firma działająca na rynku TSL od 1993 roku.
Od początków istnienia naszą domeną jest transport międzynarodowy i zarządzanie procesem logistycznym.
Realizacja tych funkcji prowadzona jest przez zespół, który stanowią wykwalifikowani specjaliści potrafiący dostosować się
do indywidualnych wymagań klienta i realizować powierzone im zadania na najwyższym poziomie.​


Model Volvo FH IV gl. XL [nr rej. KN 83763] + Firana Kogel

 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#3
:rolleyes: Muszę przyznać że baardzo miło się ogląda takiego zminiaturyzowanego Małopolanina :cool:
Model dopieszczony, dopracowany i naprawdę bardzo realistyczny (y)(y)
Czekam na następne :podstepny:.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#4
Kapitalnie zrobiłeś ten zestaw. Wygląda jak w rzeczywistości. Jeszcze postawić go na ciekawą dioramę i będzie nie do odróżnienia od oryginału.
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#5
Cześć, dziękuje za komentarze Panowie.

Jeszcze postawić go na ciekawą dioramę i będzie nie do odróżnienia od oryginału.
Moja diorama niestety w budowie, może na Hobby w Poznaniu uda się u kogoś na dioramie coś poczynić, zobaczymy.


Tym razem kolejna miniaturka sygnowana logiem ZETTransport

Model Scania R Streamline Topline [nr rej. KN 80213] + Firana Kogel




oraz wspólne fotki podczas kręcenia pauzy ;-)



pozdrawiam, Adrian
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#12
Cześć, dziękuje za komentarze, dziś kolejny zestaw w barwach polskiego przewoźnika:

ELKOR - jest firmą której zakres działalności obejmuje szeroko rozumiane usługi w zakresie spedycji i transportu chłodniczego na terytorium Unii Europejskiej. Jako firma transportowa na rynku działa już od 1997 roku. Głównymi kierunkami przewozów realizowanych przez firmę są kraje takie jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Okazjonalnie wykonują również zlecenie na terenie Polski.​


Volvo FH IV gl. [nr rej. PO 536WN] + Chłodnia Schmitz



Zapraszam do komentowania.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#15
No i mnie uprzedziłeś, żółte pasy są malowane czy to kalkomania? Gdy zamawiałem kalki na ten model już sporo czasu temu to MM nie dysponowało odpowiednim sprzętem do wydrukowania tego odcienia bez rastra.
Doceniam tym bardziej że przewoźnik z mojego rejonu. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#18
Bardzo ciekawy zestaw zrobiłeś. Pawtransy dość często widuję na drogach. Gratuluję pomysłu i wykonania.