• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Gotowe modele - mafo

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#3
Bardzo lubię gdy przyczepy wywrotki mają bliźniacze koła, teraz tylko podpiąć ją do Tatry bądź Jelcza i zestaw będzie wspaniały.:)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#7
No i udało się zrobić taką mini dioramkę pustynną. Fotki z prac można obejrzeć tu: Sklejane - mafo

IMG_0749.jpg




Poniżej z przykładowym modelem w promieniach dzisiejszego słoneczka:

IMG_0762.jpg




No a tu przy pochmurnym niebie:

IMG_0763.jpg
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#8
Świetna dioramka do prezentacji na pustynnych klimatach, bardzo mi się podoba (y) Gratuluje równiez ukończenia jej a nie odstawienia w kąt ;)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#10
Gratuluje równiez ukończenia jej a nie odstawienia w kąt ;)
Zawziąłem się i to między innymi dzięki Tobie. Pozazdrościłem Ci tyle ukończonych projektów, że wreszcie i ja musiałem jakiś ukończyć. Jak znajdę odpowiednie tło do drogi zimowej to też ją zapewne dokończę. :podstepny::)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#15
Idealnie wkomponowałeś dioramę w tło(y), świetnie wygląda ta pomarańczowa skoda na tle tej szaro-białej przestrzeni.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Galeria 13
Galeria 384
Galeria 18
Galeria 6
Galeria 546

Podobne wątki