• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Kolejna porcja ciekawych modeli. Magnumka z naczepą CTR - fajny zestaw, tylko w naczepie trzeba podmalować światła. Man jakoś mi nie pasuje do tej naczepy, ale Iveco i Volvo wyglądają świetnie.
 
Reakcje
0 0 0
Z ostatnich prezentacji Renault Magnum i Iveco EuroTech przypadły mi do gustu - pewnie dlatego że miałem okazje nimi troche pojeżdzić. Co do chlapaczy przy naczepie gratuluje wykonania - bardzo dobra robota(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Ciekawe modele pokazujesz. Trudno wybrać faworyta, bo za dużo ich na raz i właściwie to wszystkie się podobają. Tylko kalki Ci się trochę pokrzywiły na tyle naczepy CTR, chyba, że mi się wydaje. :podstepny:
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Panowie! Mam takie małe pytanko,od dłuższego czasu poszukuje takich DAFów . czy komuś gdzieś takie modele wpadły w oko,oczywiście herpa i nie opisane?

DAF XF 95 SPACE CAB




DAF 95 XF SPACE CAB
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
11.095 67 1
Jeśli chodzi Ci o kabinę to takie są dostępne w schluterze , także w tej sprawie do PJ Pauli pisz . Natomiast jeśli chodzi o model rocznikowi to będzie ciężej , ponieważ zdjęcie zielonego dafa to poprzednik niebieskiego (kwadratowe lampy , inne oznaczenie modelowe )
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
DAF XF95 to nic innego jak lifting 95XFa ,po nich powstała słynna 105-tka. Ciężko znajść z Herpy ,AWM coś tam wykombinował,ale nie bardzo szukam już dłuższy czas, jak na razie udało mi się znajść oba ale w kabinie SUPER SPACE CAB, a tych niestety nie, nawet na herpa.de nic o tych modelach niema, jak by ktoś coś wiedział to proszę o pomoc.pozdro
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki bardzo kolego za pomoc,już nawet szukałem opisanego na wzór firmy i może dać do malowania,ale muszę ci powiedzieć że szukałem niedawno MAN TGX XLX i też na stronie herpy ciężko z nim nic o nim nie ma,a tu nagle na allegro sie pojawiał, a fajnie wygląda ten z AWM, bo widziałem u Ciebie to masz ale Super Space Caba.
Jeszcze rz dzięki za pomoc i pozdrawiam.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
OO taka Scania. Jak byłem mały wpatrywałem sie godzinami w plakat takiej samej. Aż miałem ja kupić, ale pojawiały się inne priorytety. Zdradzisz sekret tych napisów firmowych i drzwi. To jest kalka czy naklejka?
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Pewnie że zdradzę, wszystko to naklejka wycięta z cienkiej folii kolorowej, ciężko było kupić kalki i z kolegą zrobiliśmy z foli i naprawdę a realu jest super. Pozdro
 

Podobne wątki