• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
11.095 67 1
Mercedes budowlany fajny , ale jednak bardziej spodobała mi się premiumka . Szkoda tylko że nie ma paleciary w kolor kabiny ciągnika . Jak coś to ja też na takie volvo bez owiewek się pisze :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
11.095 67 1
No już Panie jak chcemy być dokładni to spojler jest dachowy , boczne są oraz międzyosiowe to osłony . Ale o pierdoły się nie będziemy kłócić niech każdy ma swoje nazewnictwo . W języku kierowców przeważnie mówi się owiewki na kabinie oraz miedzyosiówki .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Piękne dwa zestawy. Mercedes idealnie pasuje do tej wanny, a niska kabina tylko dodaje uroku. Natomiast Premiumka świetnie wygląda z firanką Krone. Podmalowania i dodatki tylko urealniają zestawy. Gratuluję.
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam!!! Namęczyłem się z chlapaczami , a tu nagle trafiła się okazja i udało się tanio kupić 40 sztuk chlapaczy SCHMITZ CARGOBULL oryginalnych Herpy ,teraz znajść jeszcze krone i było by super.

 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Koledze wypada pogratulować prezentacji kolekcji w dwóch czasopismach o transporcie ciężarowym - "Polskim Trakerze" i "Trailer Magazine" :)
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki bardzo, jeszcze będzie w ,,CIĘŻARÓWKI,, ale wizyta dopiero za tydzień także jeszcze nie wiem w którym numerze :)
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,ostatnio nic nie prezentuje bo mało kupuje nowych modeli, bardziej teraz poświęcam czas na upiększaniu ich. Wszystkie dostały nowe chlapacze,wszystkim również zamontowałem tablice rejestracyjne, jeszcze tylko zostało zamówić kalki na naczepy i będzie ok. Dziś zaprezentuje dwa DAF-y ,których Herpa nie raczyła wyprodukować, co DAF-a XF95 i DAF-a 95XF to jeszcze raz DZIĘKUJĘ koledze ,,TONITO,, za pomoc w ich zdobyciu, a jeśli chodzi o DAF-a euro6 to oczywiście WSI no nie jest taki zły,skoro niema nic lepszego to chociaż tego warto mieć.
POZDRAWIAM.

DAF 95 XF SPACE CAB + KEMPF.







DAF XF 95 SPACE CAB + KEMPF.







DAF XF 116 EURO 6 SUPER SPACE CAB + SCHMITZ.





 

Podobne wątki