• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Dafy z AWM bardzo fajne. Świetnie dobrałeś kolorystycznie do naczep Kempfa. Natomiast ostatni, najnowszy Daf jakoś mniej mi pasuje. Przyznam Ci rację, że jak nie ma innego to i taki musi być, bo ja też mam takie modele, które mi się nie do końca podobają, ale są jedyne dostępne na rynku. Pozostaje mieć nadzieję, że wreszcie ktoś zrobi tego Dafa w lepszej wersji. ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Beczka z paleciarą, która udaje szafkę z osprzętem. :LOL: I nawet jej się to udaje. Cóż, potrzeba matką wynalazków. Skacz w "globie" rzadko spotykany.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Man ciekawy i w tej czerwieni wygląda dobrze. Natomiast SK-acz w wysokiej kabinie dużo ciekawszy. To mój faworyt tej prezentacji.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Różnorodność Twoich modeli jest naprawdę ciekawa i są wśród nich takie,które chętnie widziałbym u siebie.
Przyczepię się do jednej rzeczy,a mianowicie - myślałeś o zmianie miejsca/tła na którym robisz zdjęcia:podstepny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Man TGA wygląda kapitalnie. Idealnie dopasowałeś naczepę. Pięknie ten zestaw wygląda. Scania też ciekawa, ale przy Manie wysiada.;)
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,Panowie co myślicie o takich zdjęciach ,,rodzinnych,, ,w których np. pokaże: Mercedes Actros mp1,mp2,mp3,mp4 czy np. Mercedes Actros mp 4 Streamspace,Bigspace,Gigaspace. Takie rodzinne fotki.
Poniżej wrzucę rodzinną fotkę Actrosów.

MERCEDES ACTROS MM1,MP2,MP3,MP4.

 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Pomysł ciekawy i dający możliwość porównania jak zmienia się model na przestrzeni lat. Ale proponuję pokazywać fotki tylko ciągników, bez naczep, robione z kilku stron, tak aby można było naprawdę je porównać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Czarny jakoś mi nie pasuje, ale to Volvo wygląda kapitalnie. Świetne ma felgi. Piękny model.
 

Podobne wątki