• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki kolego,powiem Ci szczerze że kolega ma porządny sprzęt do produkcji naklejek i to są naklejki na cienkiej foli samoprzylepnej, jest trochę roboty ale wole to kalek, w realu wygląda to jeszcze lepiej,teraz czekam na chlapacze ale postaram się zrobić poszczególnie pod każdą naczepę.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Dzięki kolego,powiem Ci szczerze że kolega ma porządny sprzęt do produkcji naklejek i to są naklejki na cienkiej foli samoprzylepnej, jest trochę roboty ale wole to kalek, w realu wygląda to jeszcze lepiej,teraz czekam na chlapacze ale postaram się zrobić poszczególnie pod każdą naczepę.
No to jestem pod wrażeniem. Na tych fotkach wygląda to bardzo fajnie. Pomysł bardzo fajny i podoba się. (y)
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,dziś miałem trochę więcej wolnego czasu więc zamontowałem te chlapacze o wszystkich naczep, nie będę robił teraz fotek 70 naczepą tylko pokaże po kilka z każdej firmy, jeszcze dojdą oznaczenia Konwencji ATP ale to jeszcze trochę,bardzo dziękuję za opinie i zachęcam do oglądania.
Pozdrawiam.

KEMPF,BURG SILVERGREEN,SCHMITZ CARGOBULL.KOGEL,KRONE,HUMBAUR,FLIEGL,BENALU,FELDBINDER, KASSBOHRER,LAMBERET,SCHWARZMULLER.



















 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Powiem, że jestem pod wrażeniem. Niby taki mały prosty dodatek, który można sobie wydrukować w domu, a dodaje naczepom uroku. Podoba mi się Twoja praca. (y)(y)(y) Powiedz, czy można skorzystać z Twoich projektów i wydrukować do swoich modeli takie chlapacze?
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki bardzo za opinie, trochę było roboty ale dodały uroku, a co do projektów to pewnie że możesz,proszę bardzo, porządna drukarka laserowa i wyjdzie ok
 

Podobne wątki