• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Ciekawe modele. Z poprzedniej prezentacji to obydwa Volva wyglądają świetnie. Daf ciekawy, ale jakoś te niebieskie piasty mi nie pasują. Z drugiej wszystkie trzy fajne. Naczepy bardzo ciekawe, szczególnie fajnie wygląda tylna belka.
 

maciek66

Znany użytkownik
Reakcje
636 4 0
Bardzo podoba mi się ta firanka, fajnie się komponuje z tym Dafem. Natomiast Sk z silosem jest... za biały, jakby podmalować trochę elementów to znacznie fajniej by się prezentował.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Patrząc na zestawy, to ten z Dafem jest dużo lepszy, ale patrząc na same ciągniki to SK-acz zdecydowanie wygrywa.
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,miałem troche wolnego czasu więc popracowałem nad naczepami,w sumie każda naczepa została zmodyfikowana.
Nie będę prezentował wszystkich tylko wybrane aby nie zawalać fotkami,myślę że teraz prezentują się lepiej. Pozdrawiam


SCHMITZ CARGOBULL.








LAMBERET.




KRONE.

 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
11.095 67 1
Kalki bardzo ożywiły zestawy i nie są już takie mdłe jak kiedyś . Bardzo spodobały mi się silosy , a szczególnie feldbindery . Co do BENALU to cały czas myślałem że oni tylko wywrotki i ruchome podłogi produkują , a okazało się że silo też .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
No, no, no... Teraz to wygląda świetnie. Bardzo dobra robota. Podoba się. (y) Powiedz skąd masz kalki na tył naczepy?
 

Podobne wątki