• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.488 108 2
#81
Daf całkiem ciekawy, a naczepa Schmitza bardzo fajna. Natomiast Volvo ma bardzo słabe fotki. Co prawda bardzo trudno zrobić dobrą fotkę białego modelu, bo aparaty nie radzą sobie z białym kolorem i przekłamują go. Trzeba by model dobrze i równo oświetlić, a potem jeszcze popracować w programie graficznym i może byłoby dobrze.:)
Lub jak aparat ma ustawienia manualne odpowiednio dobrać czas otwarcia migawki i przesłonę nie jest to takie trudne trzeba tylko trochę potrenować.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
#84
Scania w tym malowaniu jest piękna. Ale i ten czarny zestaw z Actrosem wygląda świetnie. Brakuje mi tu tylko czarnego błotnika na tylnej osi i czarnego dachu naczepy.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#86
Kempf-y niebanalne, dobrze, że powstała tak wysoka naczepa, którą można podpiąć pod ciągnik z wysoką kabiną żeby to ze sobą współgrało. Twoje zestawienia znakomite w szczególności ostatni MAN.:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
#87
A mnie bardziej podoba się Premiumka z tą naczepą. A tak w ogóle to naczepa tu najciekawiej wygląda i właściwie ona jest moim faworytem.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
#90
Tak naczepy są bardzo fajnie wykonane i super że będzie można porobić ciekawe zestawy, osobiście zestaw niebieski Premium wygląda świetnie (y)... teraz czekać aż będą inne kolory naczep :D.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
#94
Świetne modele. Ciągniki fajne, ale kapitalnie wyglądają naczepy, a szczególnie tylne belki z dodatkami. Podobają się.
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#95
Dzięki bardzo za opinie , pozdro.[DOUBLEPOST=1379773333][/DOUBLEPOST]MERCEDES AXOR II + SCHMITZ S.KO.






[DOUBLEPOST=1379773367][/DOUBLEPOST]MAN TGX XXL + WYWROTKA.





[DOUBLEPOST=1379773417][/DOUBLEPOST]DAF 95 XF SUPER SPACE CAB + LAMBERET SR2.





 

TRANS KASINKA

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#96
Axor z chłodnią to u nas na drogach rzadko spotykany obraz, u Ciebie wygląda całkiem ciekawie. Mi najbardziej do gustu przypadł TGX z patelnią, fajna kolorystyka, tylko trochę rażą te chromy.

Pozdrawiam
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#98
Man z wywrotką najbardziej mi przypadł do gustu, nawet pomimo chromowanych felg:), które w tym przypadku nadzwyczaj dobrze pasują zarówno do ciągnika, jak do naczepy.
 

Podobne wątki