• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Flota - LEO.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Atego wygląda bardzo fajnie, choć jak dla mnie to chromowe felgi jakoś mi tu nie pasują. A z dużych to Scania wygląda ciekawie w tych kolorkach.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
No to powiem, że ten zestaw mi się bardzo podoba. Ciągnik idealnie pasuje do tej naczepy Schmitza. Jednak dużo lepiej wyglądają naczepy z napisami niż takie gołe, białe.
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki za opinie,zaprezentuje teraz dwa DAFy, pierwszy cały zestaw Herpy, a drugi chińskiej produkcji,dołożyłem mu paleciare,agregat chłodniczy,lusterka(co prawda nie od dafa ale na razie innych nie mam).
Wydaje mi się że nie jest najgorszy.
Zapraszam do oglądania i wyrażania własnych opinii. Pozdro[DOUBLEPOST=1380660198][/DOUBLEPOST]DAF XF 105 SUPER SPACE CAB + HUMBAUR BIG ONE.






[DOUBLEPOST=1380660270][/DOUBLEPOST]DAF XF 105 SUPER SPACE CAB + CHŁODNIA ,,RABEN,,.






 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
A długo już Twojego posiadasz? ja za tego dałem na tradycyjne ,piwo, kolegi mama siedzi w biurze w Rabenie i przyniosła jemu w poniedziałek a on mi sprzedał bo go to nie interesuje.
 
OP
OP
leszek85

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,podrzuci ktoś gdzie można kupić kalki z logo firmy,co są zamieszczone w dolnych i górnych rogach naczepy,poszukuję:
schmitz,lamberet,krone,kogel,schwarzmuller,wielton..Proszę o pomoc.


 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.150 387 20
Ten czarny herpowski Daf jest bardzo fajny i w tym malowaniu wygląda bardzo dobrze, natomiast chiński metalowy taki sobie. Jedyną jego zaletą jest malowanie, w którym nikt inny z producentów nie wydał plastikowych modeli, a szkoda. :(
 

Podobne wątki