• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Borek - makiety, dioramy i inne...

BorekT

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
41 1 0
#1
No i przyszedł na mnie czas, żeby założyć swój wątek. Miałem tego nie robić, bo nie pracuję nad niczym szczególnym, no ale zawsze to dodatkowa szansa, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego, a może ktoś inny wyciągnie z tego wątku coś interesującego.

Na początek "jednodniowa" diorama, która powstała w ekspresowym tempie, ze względu na to, że miałem na jej zrobienie jeden dzień. Sporym ułatwieniem było dla mnie to, że posiadałem już wcześniej zrobione "koślawe sosny", które kurzyły się gdzieś na szafie...

Makieta ma się kojarzyć z klimatem jaki możemy spotkać na helskich bocznicach. Jest dużo niedopracowań i błędów w wykonaniu, ale to dobra nauka na przyszłość i będzie można zrobić coś większego, bardziej realnego i dopracowanego.

H1.jpg
H5.jpg
H6.jpg
H7.jpg
h8.jpg
 
OP
OP
BorekT

BorekT

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
41 1 0
#3
Właśnie na nim się wzorowałem :), a że na półwyspie też można spotkać podobne to... wcisnąłem tutaj
 

Podobne wątki