• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z tematu "H-M-F modele - zapowiedzi - recenzje"

OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#21
Znowu zamiast czegos konstruktywnego - JAD. I kto ma sie tu stuknac? Oj nie lubisz Ty mnie.... Tylko nie wiem za co? ;) Jakos nie zauwazylem "" przy mistrzach w moim wpisie, czyzbys tak male mial mniemanie o sobie?

"Pokazuję modele 3D, pokazuję wydruki" - jak chce sie cos sprzedac to wypada pokazac. No ale co z tego wynika dla niedoswiadczonych kolegow pragnacych wejsc w swiat odlewow?


I sie watek koledze @dmvip rozjechal. Sorki za moje Offtopy.
 
Ostatnio edytowane:

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#22
Chcesz coś konstruktywnego to zamiast klepać w japońską klawiaturę prześledź wątki warsztatowe. Ty myślisz, że jak ja się uczyłem? Wątki prawdziwych mistrzów znam na pamięć (na pewno lepiej niż własne). Popytaj ludzi. Poproś ładnie. Napisz do nich na PW - ja tak robię i najczęściej dostaję pomoc. To lepsze niż włazić komuś do wątku i się wymądrzać.

jakos nie zauwazylem "" przy mistrzach w moim wpisie
Boś edytował wpis.
Twoja klawiatura ma humorki jak jej właściciel:cool:
 
OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#25
Tyle slow... a wystarczylo Dzisiaj o 17:09 #227
Zamiast: "@daromaro
Ostatnio się dopraszałeś o przykład przemądrzania się i podawania przez ciebie złych rad. Czułem, że długo nie trzeba będzie czekać.
Rada z wagą jest piramidalnie beznadziejna."

Napisac: "Nie masz racji @daromaro - do tak malych ilosc wystarczy waga jubilerska za 16-35PLN."

Tyle w temacie z mojej strony - mozna to spokojnie puscic z 'dymem' - szkoda watku na nieistotne przepychanki.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki