• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Dyskusje są jak najbardziej wskazane i nie mam na celu doszukiwać się błędów. Również posiadam całą masę modeli niezgodnych z oryginałem lub całkiem fikcyjnych, mam bo mi się one po prostu podobają. Bardziej chodzi mi o szukanie pierwowzorów i to wydaje mi się ciekawą zabawą, nudne staje się czytanie komentarzy typu: super model i bezwiedne klikanie w ikonki. Jestem jak najbardziej za rzeczowymi dyskusjami, ale to jest moje zdanie. Jeśli odbierasz to jako zbędna dyskusja, to moje wpisy można oczywiście usunąć.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Rafał @Coyote :D, ale ja się bardzo cieszę , że są dyskusje i coś się u nas dzieje. Co do Twojego ostatniego postu, zgadzam się w 100%. Herpa jaka jest - wszyscy wiemy. :ROFL: Teraz pozostaje nam polować na zdjęcie pojazdu, na którym wzorował się producent modelu. Może być też tak (co już się zdarzało :D), że jest taka konfiguracja, tylko z innym numerem taborowym. :)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
..Teraz pozostaje nam polować na zdjęcie pojazdu, na którym wzorował się producent modelu...
O ósmej miałem być w pracy, poluję nadal :LOL: Niestety muszę już kończyć, ale znalazłem dzięki temu zdjęcia kilku ciekawych zestawów. ;)
Bardzo ciekawy profil ze zdjęciami: fb bez logowania flickr wielkie dzięki Tomek/Przemek T.
Chyba kojarzę miejsce fotki przesłanej przez Tomka: E22 w Szwecji, okolice krzyżówki z 19 i 21
 
Reakcje
10.796 67 1
Też się zaangażowałem w te poszukiwania . Znalazłem zdjęcie oryginału w takiej konfiguracji jaką ma model i to na Polskich blachach . Natomiast jeśli chodzi o pojazd który jest tutaj na zdjęciach i ma te same numery taborowe co model , to jak dla mnie ma on na trzeciej osi pojedyńcze koła . Świadczą o tym inne nadkola na ostatniej osi . Żeby tam były bliżniaki musi mieć takie same jak na drugiej osi .
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Cześć Wszystkim! :)
Dziękuję za Waszą bardzo dużą aktywność w mojej ostatniej prezentacji. :) Dziś mimo tego, że zostajemy w temacie kontenerów, to będzie swego rodzaju nowość. :D W takim "malowaniu" jest to pierwszy model tego typu w całej "zbieraninie"...


Nr. 131 Herpa - Iveco Trakker z dwoma agregatami 20'ft (3+2) Bundeswehr - oryginał

DSC_8380a.JPG
DSC_8380b.JPG
DSC_8380c.JPG
DSC_8380d.JPG
DSC_8380e.JPG
DSC_8380f.JPG
DSC_8380g.JPG
DSC_8380h.JPG
DSC_8380i.JPG
DSC_8380j.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Cześć Wszystkim! :)
Dzięki za Wasze wizyty i komentarze w moim temacie. :)
Dziś będzie trochę świątecznie, to i modele , które zostały zrobione na specjalną okazję - Intermodelbau Dortmund. Kontener też pochodzi ze specjalnego setu (2x20'ft) na tą samą okazję. Bardzo fajnym akcentem są również pudełka , przygotowane właśnie na targi. :)
Zanim przejdę do prezentacji - dla całego forum modelarskiego i każdego z osobna - Zdrowych , Spokojnych Świąt. Spełnienia marzeń (tych niemodelarskich też :D) oraz 100% radości, czerpanej z naszego hobby...:)

Nr. 132 Scania R'13 HL - Bloedorn - oryginał
Nr. 133 MB Sprinter BF3 - Bloedorn - oryginał

DSC_1034.JPG
DSC_1027.JPG
DSC_1022.JPG
DSC_1020.JPG
DSC_1025.JPG
DSC_1030.JPG
DSC_1032.JPG
DSC_1041.JPG
DSC_1040.JPG
DSC_1036.JPG
DSC_1037.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.937 1 0

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.556 68 0
Nie przepadam za militariami ale to iveco jest całkiem fajne, a takich zestawów z kontenerami specjalistycznymi wyszło niewiele i każdy jest
wart posiadania, na szczęście ten na scanii 143 z Baumann jest u nie w kolekcji, ale jeszcze poluję na mana "Wallek" oraz scanię Kleusberg,
a i następny w kolejności Bloedorn również ma taki zestaw.
Podsumowując ; jest świetnie, jak to u Ciebie ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 412
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki