• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Witam Wszystkich w to "piękne" weekendowe przedpołudnie. :ROFL: Dziękuje za wszelką aktywność w moim temacie. :)
Dziś pierwsza prezentacja (a dokładnie zdjęcia) po przeprowadzce. "Trochę" to trwało i w związku z tym, postanowiłem rozpocząć z przytupem. :D Pojazd, który miałem okazję widzieć za żywo. Piękny samochód i robi OGROMNE wrażenie.
Sam model wydany w wersji PC , jako ciągnik siodłowy. U mnie powstała lekka wariacja... :D

Nr. 128 Herpa- Scania H'04 „Vögel Transporte“ (A) + kontener PT Trains

DSC_8322.JPG
DSC_8323.JPG
DSC_8327.JPG
DSC_8329.JPG
DSC_8332.JPG
DSC_8334.JPG
DSC_8335.JPG
DSC_8339.JPG
DSC_8321.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.557 68 0
Noo, z przytupem zacząłeś robić te sesje w Polsce ;)
Model piękny, bez zbędnego rozpisywania, puszka z porządnego miasta, Hamburg Sud może przebić tylko Bielsko-Biała Sud:ROFL::ROFL:
No i to kultowe tło, zawsze analizuję co tam ciekawego dołożyłeś;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Cześć Wszystkim. :)
Kiedyś @Tomek M. pisał, że sprawdza, czy dany przewoźnik wozi kontenery. Ja też zacząłem tak robić. :ROFL: Jak tylko pojawiło się to Renault, od razu zacząłem przeglądać zdjęcia w 1:1. :D Ku mojemu szczęściu - wożą! :ROFL:
Oryginalnie miniatura z ruchomą podłogą. AWM zrobiło fajny zestaw z gorszym "koniem". Tak powstał zestaw, który parkuje u mnie, w tej właśnie konfiguracji. :) W przyszłości planuje pomalowanie piast na czerwono, lub zmianę kół.
Jedziemy!

Nr. 129 Herpa/AWM - Renault T „Leemans" + 45'ft (AWM) - składak

Bez tytułu.png
DSC_8343.JPG
DSC_8345.JPG
DSC_8348.JPG
DSC_8351.JPG
DSC_8352.JPG
DSC_8354.JPG
DSC_8357.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. :)
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.557 68 0
No Sławek...., zaorałeś mnie jak Kołodziejczak Kowalskiego:LOL::LOL:
Lemans zawsze mi się podobał, ale ten zestaw z puszką jakoś mi umknął, a Ty stworzyłeś składaka idealnego(y)(y)(y)
Fajnie i miło mi że Cię trochę zainspirowałem, a przeglądając oferty AWM czy też Herpy pod kątem stworzenia zestawów z puchami..., wierz mi jest tego mnóstwo.
Sam żałuję że pokazując Scanię z Ceustersa czy też Verbeek jeszcze się tym nie interesowałem, ale kiedyś przy okazji też je pokażę w nowej roli;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Dobrze wyszła ta przekładka kabiny na 3-osiowe podwozie . Podoba mi się z puszką na plecach .
Bartek, "koń" jest oryginalny. Naczepa i puszka to AWM. :)

No Sławek...., zaorałeś mnie jak Kołodziejczak Kowalskiego:LOL::LOL:
Lemans zawsze mi się podobał, ale ten zestaw z puszką jakoś mi umknął, a Ty stworzyłeś składaka idealnego(y)(y)(y)
Fajnie i miło mi że Cię trochę zainspirowałem, a przeglądając oferty AWM czy też Herpy pod kątem stworzenia zestawów z puchami..., wierz mi jest tego mnóstwo.
Sam żałuję że pokazując Scanię z Ceustersa czy też Verbeek jeszcze się tym nie interesowałem, ale kiedyś przy okazji też je pokażę w nowej roli;)
Przez Ciebie lub dzięki Tobie, choroba postępuje... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 412
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki