• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.653 133 3
Widziałem fotki z zakładów ze Stalowej woli i rury miały różne odcienie na fotografii, więc jest szansa że jednak coś tam malowali. Do tego dojdzie jeszcze patyna więc się to trochę stłumi ;)
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.653 133 3
Tam dojadą zawory. Jak już do mnie dojadą bo okazało się że nie mam żadnego. A kierownice od stara dziwnie wyglądały :)
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
W porcie prace trwały nawet w dniu Święta Niepodległości ponieważ załoga zobowiązała się dotrzymać terminów. Niestety naszym dzielnym przodownikom pracy zabrakło materiałów budowlanych. Na szczęście załoga Hubet Wasyliszki na czele z @hugwa bardzo szybko wyprodukowali potrzebne materiały. Nasi dzielni kierowcy Transbudu dostarczyli je błyskawicznie na plac budowy. Dzięki tym ofiarnym działaniom nasza załoga mogła prężnie powrócić do pracy realizując tym samym hasła "Klasa robotnicza główną siłą w socjalistycznym rozwoju Polski!" oraz "Rzetelna praca każdego – warunkiem siły Polski i pomyślności Polaków!"

Dziękujemy załodze Hubet Wasyliszki oraz załodze Transbudu!

Zobacz załącznik 852012

Zobacz załącznik 852011

Zobacz załącznik 852010
Artur chyba nie układasz kostki jak należy i tutaj jest to widoczne !
Cóż zawsze można powiedzieć że budowa/odwzorowanie nastąpiło w obecnych czasach, a tu gwarancji brak ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki